Foto: tūrisma rallijs "Gulbja ligzdu meklējot 3" 4

Starptautiskais tūrisma rallijs “Gulbja ligzdu meklējot 3” guvis milzu atsaucību. Pavasara izskaņā jaunus un interesantus tūrisma objektus Gulbenes un Balvu novadā iepazina 82 komandas, kuras bija ieradušās no visdažādākajām Latvijas vietām: Tukuma, Rēzeknes, Rīgas, Balviem, Alūksnes, Mārupes, Ogres, Madonas, Valmieras, Smiltenes, Cesvaines, Jēkabpils, Skrundas, Ikšķiles, Siguldas, Ropažiem, protams, no Gulbenes novada un citām vietām. Vienā no komandām rallijā piedalījās arī puisis no Francijas.

“Gulbju ligzdas” tika meklētas ar prieku un azartu. Katrā no kontrolpunktiem tūrisma dalībniekus sagaidīja uzdevumi, patīkama atmosfēra un saimnieku viesmīlība. Gulbenes novada pašvaldības aģentūrā “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” “Dzirkstele” noskaidroja, ka 1.vietu ir izcīnījuši vietējie, proti, komanda “Ceļavējš” no Rankas, 2.vietā - “Sids un Amserv draugi” (Rīga, Gulbene, Alūksne, Litene), 3.vietā - “Due grandi due piccole” no Madonas.

Par vislabāko tūrisma objektu rallija dalībnieki atzina atpūtas kompleksu “Pededzes”. Tūrisma rallija balva ir tikusi viņiem!

Vairāk lasiet 23.maija Dzirkstelē!

Pievieno komentāru

Komentāri 4

bite

Sakiet lūdzu,kur var apskatīties sacensību rezultātus???

pirms 3 gadiem, 2017.05.22 14:38

Iveta K.

Rezultāti www.visitgulbene.lv.....

pirms 3 gadiem, 2017.05.22 20:13

rezultats

Nu rezultatos būtu jāizņem Kantes kroga punkti, jo pirmās komandas, kā izrādās, salvetes locīja tikai uz pusēm, pārējām jau bija jāpārloka vēl otrs locījums. Un, ja pareizina 1 salvete*10 punkti,tad trasē vairs atgūt to nekādi nevareja.Jo šadi.reali vareja salocīt 2× vairak....

pirms 3 gadiem, 2017.05.22 16:32

Dalībnieks

Ļoti jauks pasākums! Brīnišķīgi pavadīts laiks! Paldies visiem- organizatoriem, dalībnikiem, atbalstītājiem!

pirms 3 gadiem, 2017.05.22 16:52

Kultūra un izklaide