Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

FOTO un VIDEO: lizumnieši Vasaras saulgriežus svin pils dārzā

23.jūnijā skaistajā Lizuma pils dārzā tika svinēti Vasaras saulgrieži, savā facebook.com profilā informē Lizuma pagasts.

Ar krāšņām ugunīm, dziesmām, dejām, ragu mūziku un noderīgiem padomiem mīlēšanā (amatierteātra "Daiva" izpildījumā ) tika pavadīta Zāļu diena un sagaidīta Jāņa diena.

"PALDIES Lizuma pils parka saimniekiem Irēnai Ābeltiņai un viņas darbiniekiem par lieliski iekopto dārzu, Lizuma pagasta pārvaldes vadītājam - par brīnišķīgo ugunskuru un par lielo darbu, lai lizumniešiem svētki izdotos, Pūcīšu ģimenei - par atbalstu noorganizēt Jāņa bērnu gājiena pavadīšanu ar zirgiem un skaistajām jātniecēm, visiem pašdarbniekiem, kuri ielīgoja Jāņa dienu Lizuma pagastā, Dzirnavu kalna īpašniekiem un apsaimniekotājiem - par lielo darbu tā sakopšanā, Uguns rata veidotājiem - par lielisko izdomu. Paldies visiem, kuri atnāca vai atbrauca un svinēja svētkus kopā ar mums. Šogad Uguns rats ripoja no Dzirnavu kalna, meklēdams savu ceļu un acīmredzami nesdams mums necerētu veiksmi līdz nākamajiem Jāņiem. Lai tās pietiek katram no Jums!  Līgo! Līgo!"


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide