“Gada balvai kultūrā 2014” joprojām var pieteikt pretendentus

Apzinoties, ka tieši kultūra nodrošina nacionālas valsts pastāvēšanu, attīsta radošumu, veicina ekonomiku un veido indivīda personības izaugsmi, ceturto gadu turpinām apzināt un novērtēt paveikto Gulbenes novada kultūras nozarē 2014.gadā. Par to informē Gulbenes novada domes Izglītības, kultūras un sporta nodaļa vadītāja Edīte Siļķēna.

"Veicinot sabiedrībā izpratni par kultūras pozitīvo ietekmi uz kopējiem novada attīstības procesiem un katra indivīda radošo pienesumu, pārskatot notiekošo kultūras nozarē Gulbenes novadā, apzināsimies labāko aizvadītā gada pieredzi. Katram interesentam ir iespēja pieteikt līdz 15.janvārim balvai kultūras notikumu, personu vai aktivitāti katrā no 7 nominācijām. Pēc pieteikumu saņemšanas Kultūras komisija izvirzīs katrā nominācijā trīs balvas pretendentus un tos vērtēs sabiedrība, balsojot līdz 5.februārim," stāsta E.Siļķēna.

Balva tiks piešķirta par kvalitatīvu, radošu un mērķtiecīgu darbu novada sabiedrības labā, kā arī   novadā, valstī un starptautiskajā mērogā ievērību guvušu darbību vai jaunradi 2014. gadā.

Gulbenes novada "Gada balva kultūrā 2014'" pasniegšanas ceremonija notiks 13.februārī pulksten 19:00 Gulbenes kultūras centrā.

Pieteikumu anketa

Noteikumi "Gulbenes novada Gada balva kultūrā un balva Gulbenes novada GODS"

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide