Gaida jauno autoru darbus

Gulbenes bibliotēka 14.septembrī pulksten 15.00 rīko Mazās dzejas dienas novada jauniešiem. Tikai līdz 12.septembra pulksten 18.00 vai pa e-pastu "ivetak@gulbenesbiblioteka.lv", kā arī ienākot personīgi bibliotēkas abonementā, savus dzejoļus var iesniegt jaunie autori. Savu dzejoli nolasīt vai arī nodziedāt dziesmu varēs arī tie, kam šī ideja radīsies spontāni pasākuma laikā.

"Šajā dzejas pēcpusdienā iespēja nolasīt savu mīļāko dzejoli vai nodziedāt paša komponētu dziesmu būs arī katram vietējam jaunajam dzejniekam vai dziesmu izpildītājam. Uz šo tikšanos aicināti arī jauno talantu līdzjutēji, jo tieši līdzjutēju skaits palīdzēs noteikt to trīs dzejoļu autorus, kuri saņems klausītāju Simpātiju balvu," informē Gulbenes bibliotēkas abonementa vadītāja Iveta Krūmiņa. Pasākums notiks bibliotēkas 3.stāva vestibilā.  

Pasākuma viesis būs rīdzinieks, dzejnieks, krājuma „Istaba" autors Arvis Viguls.


"Viņa dzejas rindas liek pārdomāt un novērtēt to, kas mums šajā dzīvē ir dots. Vietām tās ir gana asas un skarbas, ar nežēlīgu skatījumu uz dzīvi, it īpaši uz jauniešu dzīves problēmām un pārdzīvojumiem. Pasākumu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds projektā „Latviešu literatūra - sava laika un telpas izjūta"," stāsta I.Krūmiņa.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide