Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Garā piektdiena Gulbenes bibliotēkā 2

Gulbenes bibliotēkā Garā piektdiena noritēja novadnieka Jāņa Misiņa zīmē. Kopš pulksten 17.00 līdz pulksten 22.00 bibliotēkas telpās valdīja rosība. Vairāk foto šeit.

Kamēr pieaugušie dzejas cienītāji bibliotēkas abonementa telpās piedalījās gulbenietes Intas Driķes dzejoļu krājuma "Dienu ritējums" atvēršanas pasākumā, bērnu bibliotēkas telpās bērni varēja skatīties dažādas filmas, kā arī iesaistīties pasākumu cikla "Prieks piektdienā" aktivitātēs, piemēram, darboties Evitas Zālītes vadītajā leļļu darbnīcā, spēlēt galda spēles, kopā ar Sintiju Štālu apgleznot sejas.

 

Savas radošās prasmes pilnveidoja arī pieaugušie bibliotēkas informācijas centrā veidojot grāmatzīmes. Daudzi noteikti jau ir aizmirsuši, bet vairumam par to vispār grūti spries t- cik viegli, vai arī gluži otrādi - grūti - bija savulaik rakstīt ar tintes pildspalvu un spalvu. Un galvenais - cik glīti? Arī to bija iespējams izmēģināt Garajā piektdienā.

 

Arī novadpētniecības lasītavā valdīja rosība, jo tur ikviens varēja iesaistīties konkursā "Kas es esmu?" un pēc portretiem atpazīt novadniekus, ietērpt krāsās Madernieka un Straumes rakstus, doties pastaigā pa seno Gulbeni, liekot seno fotogrāfiju puzles.

 

"Atdod, atrodi, samaini!" pasākums deva iespēju mainīties ar līdzpaņemtajām grāmatām.

 

Lasītājiem jaunu dzejoļu krājumu "No mīlestības mīlestība zied" piedāvāja arī dzejniece Inese Tora, bet savu gleznu izstādi atklāja Solveiga Kļaviņa. Dziesmas ar I.Toras vārdiem izpildīja Inese Nereta un Alda Treija.

 

Darbojās arī gaismas lukturu darbnīca. Tajā gatavotie lukturi, iestājoties krēslai, "iedegās" uz bibliotēkas kāpnēm. Mīlas liriku muzikālā kompozīcijā "... tad manī būs kaut kas no veca vīna" lasīja dzejnieks Arvis Degums, Ivars Strautiņš, Iveta Krūmiņa, dziedāja Aivars Osis.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

...

Izklausās brīnišķīgs pasākums.Diemžēl, neradās brīvs laiks apmeklēt.
Vai kas tāds tiks organziēts atkal?

pirms 8 gadiem, 2012.04.28 11:04

Liels paldies par lielisko pasākumu! Noteikti iesaku citiem nākamgad (ja būs) apmeklēt - jauki pavadīts laiks.
rakstā neprecizitāte - Leļļu darbnīcu vadīja Līga Bormane (bija interesanti lelles šūt, paldies)

pirms 8 gadiem, 2012.04.27 23:01

Kultūra un izklaide