Gatavojas "Novadnieku dienām 2017" 1

2017.gada 28. un 29. jūlijā Gulbenē norisināsies Novadnieku dienas 2017 "Gulbenes novads. Saknes. Piederība". Par to informē Gulbenes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Igaviņa.

"Gatavojoties šim vērienīgajam pasākumam, organizatori šobrīd apzina tuvus un tālus novadniekus - gan tos, kuri pašlaik dzīvo ārzemēs, gan tos, kas mājvietu raduši kādā citā Latvijas pilsētā, lai aicinātu viņus iesaistīties svētkos, dalīties ar saviem piederības stāstiem Gulbenes novadam un veidot ciešākas saites, skatoties arī nākotnes perspektīvā," stāsta J.Igaviņa.

Novadnieku dienas ievadīs konference “Gulbenes novads – punkts pasaules kartē vai lidlauks?”. Pēc konferences, 28. jūlija pēcpusdienā, dažādās vietās Gulbenē pulcēsies aizsardzības, ekonomikas/finanšu/banku, izglītības, sporta, kultūras/mākslas/mūzikas/literatūras, politikas/reliģijas, uzņēmējdarbības, medicīnas/sociālās, jurisprudences, dzelzceļa un lauksaimniecības nozares speciālisti, lai tiktos, dalītos pieredzē, kā arī veidotu kopīgu interešu platformu nozares perspektīvai Gulbenes novadā.

"Šajās tikšanās vietās laipni aicināti un gaidīti arī iedzīvotāji, kam interesē kāda no minētajām nozarēm. Precīzs laiks un vieta tiks norādīta, tuvojoties pasākumam," skaidro J.Igaviņa.

Novadnieku dienu laikā plānotas dažādas kultūras un sporta aktivitātes - novadnieku mūzikas koncerti, brīvdabas kino, ielu koncerti, izstādes, sadziedāšanās un sadancošanās, kopīgi radīta izrāde, pagastu un pilsētas “izrādīšanās tirgus”, būs pagastu/pilsētas gājiens-brauciens “Bānīši ripo” un novadnieku deju lieluzvedums.

Būs iespēja aizbraukt arī uz ikkatru novada pagastu.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kultūra un izklaide