Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gatavojas Pilsētas svētkiem

Gulbenes pilsētas pārvalde aktīvi gatavojas pilsētas svētkiem, kas norisināsies vasaras vidū – no 24. līdz 27.jūlijam. Pirmajā svētku dienā, 24.jūlijā, Gulbenes evaņģēliski luteriskajā baznīcā – vietā, kur radās Gulbenes pilsēta – iedzīvotāji ir aicināti apmeklēt koncertu, kurā uzstāsies kontrtenors Sergejs Jēgers un ērģelniece Diāna Jaunzeme.

Piektdiena, 25.jūlijs, kā allaž ir veltīts novada jauniešu aktivitātēm. Par sportiski aktīvu dienu šogad rūpēsies biedrība „Gulces Gēns” sadarbībā ar ielu sporta un kultūras kustību „Ghetto Games”. Interesentiem būs iespēja visas dienas garumā vērot vai piedalīties pašiem ielu florbola, ielu futbola un strītbola turnīros. Paralēli šiem turnīriem norisināsies ielu vingrotāju un skeitparka sporta veidu pārstāvju paraugdemonstrējumi.

Jauniešu dienas noslēgumā laukumā pie jauniešu centra „Bāze” visi dejot gribētāji un svētku apmeklētāji varēs nodoties dejām vai vienkārši atpūtai mūziķu un vietējo DJ mūzikas ritmu pavadībā.

Sestdiena, 26.jūlijs, tradicionāli sāksies ar Bērnu rītu kopā ar bērnu raidījuma „Kas te? Es te!” varoņiem. Šajā dienā ir paredzētas arī sportiskas aktivitātes Gulbenes stadionā – pludmales volejbola sacensības un V.Kazāka piemiņas kauss soļošanā.

Vecgulbenes muižas parkā un teritorijā pie Sarkanās pils kultūras pasākums Igaunijas- Latvijas – Krievijas pārrobežu sadarbības programmas projekta „Green Heritage” ietvaros norisināsies amatnieku svētki. Būs iespēja pirkt un pārdot, piedalīties dažādās radošajās darbnīcās un meistarklasēs.

Šīs pašas dienas vakarā Gulbenes stadionā visi aicināti uz koncertuzvedumu un balli, kurā spēlēs Andris Ērglis un grupa.

Svētdiena, 27.jūlijs, - kapusvētki Gulbenes Vecajos kapos un Tanslavu kapos (jaunajos kapos).

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide