Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Godalgotas vietas dažādos konkursos

Gulbenes mūzikas skolas audzēkņi pagājušajās brīvdienās ir guvuši labus panākumus, piedaloties dažādos konkursos.

Mūzikas skolas direktores vietniece Māra Mezīte informē, ka 4. vijoles klases audzēkne Beāte Leimane (skolotāja Lūcija Brice, koncertmeistare Lidija Musajeva) piedalījās vijolnieku un čellistu konkursā "SCHERZOZO" Rīgā. Konkursā pārsvarā piedalījās Rīgas skolu audzēkņi, kā arī viena jaunā mūziķe no Maskavas. Tieši viņa izcīnīja 1.vietu konkursā. Savukārt mūsu Beāte ieguva 2.vietu.  

Arī no 6. Latgales jauno pianistu konkursa Balvos mūsu mūzikas skolas audzēkņi atgriezās ar labiem rezultātiem. 3. klavierspēles klases audzēknis Reinis Antons Patmalnieks (skolotāja Lidija Musajeva) izcīnīja 1.vietu, 2. klavierspēles klases audzēknis Kārlis Bošs (skolotāja Iveta Putniņa) - 2.vietu, 4. klavierspēles klases audzēkne Jana Krastiņa - 3.vietu (skolotāja Inga Kalniņa).

 

Arī mūzikas skolas 5. vijoles klases audzēkne Loreta Čude, piedaloties 1. Latgales mūzikas skolu konkursā "Pavasara stīgas" Daugavpilī, ieguva 1.vietu un specbalvu par labāko mūsdienu skaņdarba izpildījumu. Loretas skolotāja ir Indra Ieviņa un koncertmeistare - Ivita Reinsone.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide