Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Godinās pārus un rīkos ģimeņu Lielo balli

Ģimenes nedēļā 19.maijā Gulbenes kultūras centrā pulksten 16.00 svinīgo pieņemšanu Gulbenes novada zelta, smaragda un dimanta kāzu pāriem rīko Gulbenes novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa, lai pateiktos par mīlestību un darbu, kas atdots savai tautai un dzimtajai pusei.

Svinīgajā pasākumā tiks godināts viens dimanta vainaga kāzu pāris. Tie ir cilvēki, kuri laulībā kopā nodzīvojuši 65 gadus un savas kāzas svinējuši 1947.gadā. Apsveikumus saņems arī trīs dimanta pāri, kas laulībā nodzīvojuši 60 gadus. Tiks sumināti 20 smaragda pāri, kuri laulībā kopā pa dzīvi gājuši 55 gadus. Piemiņas velti - zelta ābeli - pasākumā saņems arī 28 zelta pāri, kuri savu laulību reģistrējuši pirms 50 gadiem - tālajā 1962.gadā.

 

"Ja arī kāds pāris cienījamā vecuma vai veselības dēļ nevarēs piedalīties svinīgajā pieņemšanā, tāpat kā iepriekšējā gadā viņiem ilgas kopdzīves simbols ābele tiks aizvests uz mājām un šie cilvēki apsveikti Ģimenes dienā," stāsta Gulbenes novada dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Vita Elsiņa. Visi šie pāri jau ir saņēmuši ielūgumus uz svinīgo pieņemšanu, kā arī ir gaidīti ģimeņu Lielajā ballē.

 

Pēc svinīgās pieņemšanas tās pašas dienas vakarā pulksten 21.00 Gulbenes kultūras centrā sāksies ģimeņu Lielā balle, kurā muzicēs grupa "Bruģis".

 

"Uz ģimeņu Lielo balli ir aicinātas visas novada ģimenes, bet pārus, kuri savu laulību reģistrējuši pirms 25 gadiem 1987.gadā, aicinām Gulbenes novada dzimtsarakstu nodaļā saņemt šiem sudrabkāzu pāriem īpašus ielūgumus - ieejas biļetes uz balli," aicina V.Elsiņa.

 

Saņemt informāciju par svinīgo pieņemšanu, kā arī pieteikt un saņemt ielūgumus uz ģimeņu Lielo balli varēs līdz 16.maijam, zvanot pa tālruņiem 64473254 un 26847149 vai izmantojot e - pastu "dzimtsaraksti@gulbene.lv".

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide