Grāmatu starts un runcis Misiņš gaida mazos ķiparus bibliotēkā

Jau ceturto reiz Gulbenes bērnu bibliotēka iesaistās LNB veidotajā lasīšanas veicināšanas programmā pirmsskolas vecuma bērniem no 3-4 gadiem un viņu vecākiem. Un jau otro reizi mums pievienosies runcis Misiņš, lai kopā ar bērniem četras marta sestdienas kopīgi darbotos Gulbenes bērnu bibliotēkā, informē Gulbenes bērnu bibliotēkas vadītāja Solvita Lībere.

"Ko mēs darīsim? Galvenais, lasīsim grāmatas – katru sestdienu vienu kopā ar Misiņu, protams! Jo grāmatas ir neaizstājamas, lai Latvijas nākamā paaudze izaugtu gudra, zinātkāra, izglītota un veiksmīga. Bibliotēkas ir lieliskas vietas, kas iedvesmo lasīt un palīdz izaugt grāmatu draugiem. Misiņš sola arī padejot un varbūt pat padziedāt. Iespējams, mūs apciemos arī kāds runča Misiņa draugs… Bet tas, lai pagaidām paliek noslēpums!" saka S.Lībere.

Vecākus aicina līdz 7.martam aicina pieteikt savu dalību Grāmatu startam. "Diemžēl vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām vecākus nekavēties. Pirmā nodarbība notiks 10.martā pulksten 11.00 Gulbenes bērnu bibliotēkā. Tā ilgs vienu stundu," norāda bērnu bibliotēkas vadītāja.


Pietiekties un sīkāku informāciju var iegūt, zvanot pa tālruni 64473266 un rakstot uz e-pastu (solvita.libere@gulbenesbiblioteka.lv), vai  atnākot personīgi uz bērnu bibliotēku darba laikā no pulksten 10.00 līdz 18.00.


Uzziņai

Grāmatu starts“ uzrunā un iesaista lasīšanā ģimenes, piedāvā radošas un attīstošas nodarbības.  Bibliotēkas apmeklējuma laikā katram mazajam dalībniekam tiek dāvināts īpaši veidots „Grāmatu starta“ pūču komplektiņš – mugursoma, lasāmgrāmata, mīļlietiņa un noderīgs materiāls vecākiem par lasīšanu. „Grāmatu starts“ rosina, lai arī turpmāk bibliotēku durvis visjaunākajiem lasītājiem ir atvērtas.


Grāmatu starts“ ir LNB Bērnu literatūras centra veidota lasīšanas veicināšanas programma pirmsskolas vecuma bērniem, kas rūpējas par lasītprieku, lasītprasmi, izglītību un personības attīstību.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide