Grupa "Forte" dodas 15 gadu jubilejas un atvadu koncerttūrē

Grupa "Forte" 2016.gada janvārī un februārī gatavojas 15 gadu jubilejas un reizē atvadu koncertiem septiņās Latvijas pilsētās. Koncerti notiks Gulbenē, Valmierā, Jēkabpilī, Alūksnē, Riebiņos, Rīgā un Madonā. Gulbenes kultūras centrā grupas "Forte" koncerts būs 9.janvārī pulksten 22.00.

Tā kā līdzšinējais grupas solists,exfabrikants Zix (Zigmārs Liepiņš) šobrīd dzīvo ārzemēs,tad šā gada rudenī Forte dalībnieki vienojušies ar grupas pirmo solistu un vienu no  dibinātājiem Kasparu Maksu  par dalību atvadu koncertos.

"Esam ļoti priecīgi noslēgt Forte darbību tieši pirmajā grupas sastāvā, pievienojoties vienīgi Artūram Bricim, kurš jau divus gadus ir pilntiesīgs grupas Forte dalībnieks. Šajos koncertos esam iecerējuši atskatīties uz grupas daiļradi visu 15 gadu garumā un ceram īpaši pārsteigt savus fanus no grupas pirmsākuma laikiem," stāsta grupas dalībnieks un producents Jānis Kļaviņš.

Grupa Forte dibināta 2001.gadā, pastāvēšanas laikā izdevusi četrus studijas albumus un vairākas reizes nominēta mūzikas balvām.Par viņu lielākajiem hitiem uzskatāmas dziesmas: "Ģevuški","Stereo vējš","Pa ceļam vasara","Laika upe","Ja tu esi","Tur tālumā" un citas.

Grupas sastāvs: Kaspars Maks -solists; Jānis Kļaviņš-taustiņinstrumenti,balss; Rolands Radionovs-horeogrāfija,dejas; Viktors Bartušs-horeogrāfija dejas; Artūrs Bricis - dejas. Kā ģitārists skaņu ierakstu studijā un lielākajos koncertos piedalās Mārcis Auziņš.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide