Grupa “Sestā Jūdze” svētku koncertprogrammā

Latvijas titulētākā kantrimūzikas grupa “Sestā Jūdze” pirmo reizi savas pastāvēšanas laikā klausītājiem sagatavojusi īpašu akustisko Ziemassvētku koncertprogrammu “Sešas jūdzes līdz Ziemassvētkiem”, ar kuru 7.janvārī pulksten 16.00 Gulbenes kultūras centrā noslēgs savu Latvijas tūri.

Atšķirībā no ierastā repertuāra šajā programmā valdīs dvēselisks miers. Jaunajā koncertprogrammā iekļautas gan grupas “Sestā Jūdze” oriģināldziesmas par ziemu, sniegu (“Skumjais sniegs”, “Tāds laiks”, “Pirmā sniega diena”, “Sargā mani, māt”, “Upe”, “Klusā daba”), gan arī klausītājiem tik pazīstamajā grupas ierastajā kantri skanējumā ietērptās tradicionālās Ziemassvētku un garīgās dziesmas, kuras labi pazīstamas visā pasaulē.

“Kantrimūzika nenozīmē tikai smeldzīgas mīlas balādes, dziesmas par Amerikas prērijā mītoša lauksaimnieka ikdienu, kukurūzas un kokvilnas laukiem, auļojošiem mustangiem, krodziņiem un jaudīgiem auto. Mums ir padomā ļoti īpašas Ziemassvētku dziesmas, kuras, ievītas kantrimūzikas noskaņās, tiks izpildītas šajā svētku laikā, liekot klausītājiem kaut uz īsu brīdi apstāties un padomāt par nopietnākām un visuvarenākām lietām,” stāsta grupas “Sestā Jūdze” solists un dziesmu autors Agris Gedrovičs.

Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs, kā arī internetā “www.bilesuparadize.lv” un Gulbenes kultūras centra kasē. Ieejas maksa – 7, 8, 10 eiro.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide