Grupas "Tērvete" un "Dobeles zemessargi" koncerts ATCELTS 6

7. maijā 18.00 Gulbenes kultūras centrā grupas "Tērvete" un "Dobeles zemessargi" koncerts "Tik dēļ Jums daiļās dāmas..."  ATCELTS apmeklētāju mazās atsaucības dēļ. Biļetes lūdzam nodot Gulbenes kultūras centrā, kases darba laikā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Irita

Žēl gan, jo sestdienā bija ieplānots baudīt lielisku mūziku. Apmeklētāju būtu vairāk, ja afišas būtu arī citās pilsētās, arī Alūksnē un biļetes varētu iegādāties arī internetā. Cilvēkam diemžēl no citas pilsētas vispirms jāaizbrauc uz Gulbeni, kur varēja tikai nopirkt biļeti, tas daudzus atturēja. bet ja varētu iegādāties arī internetā, būtu lieliski. Šīm grupām ir daudz klausītāju arī citās pilsētās.Otra daļa koncerta apmeklētāju biļetes pirktu pasākuma dienā. Diemžēl afišas bija tikai internetā.

pirms 4 gadiem, 2016.05.04 22:09

Alūksniete

Afišas bija arī izvietotas Alūksnē un Alūksnes novadā. Alūksnē diemžēl ātri to norāva. Žēl par koncerta atcelšanu...

pirms 4 gadiem, 2016.05.05 12:10

:(

Ļoti žēl! Biļetes tiešām būtu bijis labāk tirgot internetā. Bet akmens jāmet arī kultūras centra dārziņā - nevar salikt koncertu pēc koncerta ar diezgan palielu summu par biļetēm un cerēt, ka būs pilna zāle.
Ļoti žēl, biju cerējusi uz burvīgu atpūtu. :(

pirms 4 gadiem, 2016.05.04 22:48

Ilona

Mans emocijas :) un :(,jo no sākuma izlasīju,ka esmu vinnējusi ielūgumus,un pēc tam, diemžēl ,ka koncerts atcelts.

pirms 4 gadiem, 2016.05.06 10:15

Salve

Es pati esmu no Alūksnes un uzzinot, ka manas vismīļākās grupas koncertēs Gulbenē, biju ļoti priecīga.Vienīgais mīnuss, ka pēc biļetes nācies doties uz Gulbeni. Žēl, ka nevarēja nopirkt internetā. Alūksnē vēl neviens koncerts nav atcelts, notiek visi. Dažreiz nav pat pilna zāle, bet visas biļetes var nopirkt arī internetā. Kad Alūksnē bija Rumbas Kvarteta koncerts, klausītāji bija pat mērojuši ceļu no Cēsīm. Daudz biļešu tika pārdots arī koncerta dienā.

pirms 4 gadiem, 2016.05.06 21:21

Kultūra un izklaide