Gulbenē būs stāvizrāde “Manas bijušās” – par attiecībām caur humora prizmu 5

Gulbenes kultūras centra diskozālē 28.februārī pulksten 19.00 būs skatāma Riharda Čerkovska stāvizrāde “Tinder Surprise jeb Manas bijušās”.
“Mēs nemākam šķirties. Nopietni! Un tā ir liela problēma - būt kopā ar kādu, lai tikai nebūtu viens,” saka R.Čerkovskis.
Stāvizrādes mērķis ir ļaut paskatīties uz attiecībām starp sievietēm un vīriešiem caur humora prizmu. R.Čerkovskis humoristiski dalīsies ar dažādiem stāstiem no savas dzīves pieredzes par šķiršanos, neuzticību, drāmām un visādām jezgām.
“Mana pārliecība ir tāda, ka mums visiem patiesībā ir daudz vairāk kopīga, nekā mēs spējam
iedomāties, bet vēl fenomenālāks atklājums mēs šajā dzīvē nespējam ietekmēt neko, atskaitot mūsu reakciju. Jā, kā mēs reaģējam dažādās situācijās? Dramatiski vai humoristiski?” spriež R.Čerkovskis.
Viņš aicina visus humora cienītājus apmeklēt stāvizrādi, ņemot līdzi otru pusīti, jo monologā būs arī dažādi piemēri, kā pasauli uztver sievietes un kā vīrieši.
Biļetes pieejamas “www.bezrindas.lv” un Gulbenes kultūras centrā.


Pievieno komentāru

Komentāri 5

Ance

Man ir jautājums? Kam ir domāti pasākumi darba dienās,darba laikā? Tikko lasu novada ziņas ,kur sarakstīti pasākumi. Piemēram,2 un 3 marts. Ja cilvēks strādā,kā viņš var apmeklēt pasākumu? Kam tie domāti? Kultūras namu darbiniekiem, pensionāriem vai dīkdieņiem,kas nevīžo strādāt,tikai klīst apkārt? Vai ķeksīša pēc? Tad nav jābrīnās,kā neapmeklē pasākumus. Lūdzu avīzītei noskaidrot.

pirms gada, 2020.02.16 14:29

hm

nelasi novada ziņas, lasi dzirksteli. novada ziņās nodrukāti 2019.gada februāra un marta pasākumi...

pirms gada, 2020.02.16 18:17

Vilis

Redaktorei tak jālido komandējumā, nav laika cilvēciņam! Oi, kāds kauns, bet māca visus!

pirms gada, 2020.02.16 18:59

aina

Kaut , kas traks vai tad 2019. gada pasākumi jāliek 2020 . gada avīzē , kamdēļ maldina tautu un vairs paši nesaprot ne rītu ne vakaru , tādus momentāli no darba laukā un , lai iet izguļ miegu, jo šis gājiens atkal ārpus visas kritikas, kas te GULBENĒnotiek , vai var kāds paskaidrot.

pirms gada, 2020.02.16 19:28

Kultūra un izklaide