Gulbenē centrālajā skvērā - brīvdabas izstāde “MĀJAS māksla”

Gulbenes Mākslas skola ir sagatavojusi un iekārtojusi brīvdabas izstādi “MĀJAS māksla”, kurā gulbeniešiem tiek piedāvāta iespēja apskatīt bērnu darbus, kas tapuši attālinātā mācību procesa laikā šajā pavasarī. Izstāde iekārtota Gulbenes centrālajā skvērā, tā būs apskatāma no maija līdz jūlija sākumam. Par to informē Gulbenes mākslas skolas direktore Sandra Dikmane.

“Mēs zinām, ka nekur nav tik labi kā MĀJĀS! Mūsu MĀJAS dzīve, MĀJAS ēdiens, MĀJAS drēbes – tas parasti apzīmē mūsu BRĪVĪBU būt vienkāršākiem, patiesākiem un īstākiem. Mēs visi šajā pavasarī piedzīvojām MĀJAS kā darbavietu, kā skolu, kā patvērumu un vēl daudz citu mājīgu un nemājīgu izjūtu. Bet MĀJAS māksla? Mākslas skolas bērniem tā bija attālināto mācību pienākums, mākslas skolotājiem – radošuma izaicinājums, vecākiem papildus rūpes un kādam – apgrūtinājums. Un tomēr MĀJAS MĀKSLA mums ir izdevusies! Tai piemīt īpaša pievienotā vērtība – ģimenes radošuma apliecinājums un kopīga darba prieks,” stāsta S.Dikmane. Viņa saka paldies mākslas skolas audzēkņiem par gribasspēku un vecākiem par atbalstu.

“Šoreiz apmeklētājiem ir iespēja pašiem kļūt par izstādes dalībniekiem – zīmēt vai rakstīt savas domas. Izstādes ekspozīcija būs mainīga, aicinām sekot un līdzdarboties!” piebilst mākslas skolas direktore.Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide