Gulbenē no 24. līdz 26.jūlijam - mazie pilsētas svētki

Gulbenes novada Kultūras pārvalde no 24. līdz 26.jūlijam organizēs mazos Gulbenes pilsētas svētkus. Par to informē Gulbenes novada pašvaldības vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Kalmane.

Svētku programm vēl tiks precizēta, bet aptuveni jau zināms, ka 24.jūlijā vakarpusē notiks labiekārtotās Spārītes parka daļas atklāšana kopā ar ģitāras virtuozu Mārci Auziņu. Īpašu atmosfēru vakara pastaigām vai piknikam parkā radīs gaismu spēles kokos un mūzikas skaņas. Šajā pašā vakarā plānota arī nakts veloorientēšanās ģimenēm.

“25.jūlijā tiks rīkots virtuālais skrējiens “Apskrien novadu”, kura galvenā doma ir visiem kopā sakrāt pēc iespējas vairāk kilometru, lai noskaidrotu, cik reizes mēs varētu apskriet apkārt Gulbenes novadam, kura apkārtmērs ir 306 642,19 metri. Katrs varēs izvēlēties sev piemērotāko distanci,” informē G.Kalmane.

Šajā dienā Gulbenes centrālajā skvērā norisināsies arī tradicionālais Zaļais tirdziņš. Notiks arī brīvdabas orientēšanās spēles, kurās būs jāmeklē objekti un jāpilda dažādi uzdevumi Gulbenē.

Savukārt Spārītes parkā varēs fotografēties pie iedzīvotāju pašu iepriekš veidotiem fotoobjektiem – spārniem, kuru radīšana sāksies jau jūlijā sākumā.

“Vakarā pilsētā ir paredzēti trīs minikoncerti ar trīs mākslinieku dalību trīs dzīvojamo māju kvartālos – Skolas ielā, Nākotnes ielā un Gaitnieku ielā. Visos koncertos varēs baudīt Katō, Žorža Siksnas un Riga Reggae uzstāšanos. Daļa iedzīvotāju koncertus varēs vērot, neizejot no mājas, bet pārējie aicināti doties klausīties koncertu uz sev tuvāko kvartālu, līdzi ņemot sedziņu,” aicina G.Kalmane.

Arī šīs dienas vakarā Spārītes parks būs īpaši izgaismots.

26.jūlijā notiks kapusvētki Gulbenes vecajos kapos un Tanslavu kapos.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide