Gulbenē svin Ģimenes svētkus 2

Vakar lieli un mazi pulcējās pie Gulbenes kultūras centra, lai kopā svinētu Ģimenes svētkus. Pasākuma apmeklētājiem bija iespēja piedalīties dažādos pasākumos. Vairāk foto šeit.

Pulcējas Labestības pasākumā Varēja piedalīties dažādās radošajās darbnīcās, tā atbalstot Labestības dienu. To organizēšanā bija iesaistījušies jaunieši, piedāvājot izbaudīt gan sejas gleznojumus, gan balonu apzīmēšanu, aizraujošas stafetes,3D kartiņu izgatavošanu, savukārt Ģirts Jogurs parūpējās par karikatūru zīmēšanu.

 

Lai pasākums būtu krāsaināks, džungļu sajūtu ļāva izbaudīt Gulbenes vidusskolas dejotāji ,kā arī tika demonstrēti skaisti tērpi, uzstājās arī jauniešu centra "Bāze"dejotāji.


Labestības pasākumā ziedotā nauda tiks nogādāta Rīgā smagi slimu bērnu ārstniecībai.

 

Pasniedz Atzinības rakstus 14 novada ģimenēm

 

Pie Gulbenes kultūras centra vasarīgi jaukā noskaņā vakar pēcpusdienā notika lielais ģimeņu godināšanas un dziesmusvētku koncerts "Ir Dziesmu svētki ģimenei".

 

Koncertā ar skanīgām dziesmām un raitu dejas soli, ar mīlestību un sirsnību godā tika celtas mūsu novada ģimenes - kopskaitā 14.

 

Gulbenes novada domes Atzinības rakstus saņēma Zvirgzdiņu ģimene no Druvienas, Upānu ģimene no Kalnienas, Skopanu ģimene no Beļavas, Avotiņu ģimene no Daukstēm, Makejevu ģimene no Jaungulbenes, Lauvu-Salnāju ģimene no Stradiem, Lūšu ģimene no Gulbenes, Kļaviņu ģimene no Litenes, Baložu ģimene no Lejasciema, Bošu ģimene no Gulbenes, Vējiņu ģimene no Gulbenes, Slaidiņu ģimene no Litenes, Bundziņu ģimene no Rankas un Leimaņu ģimene no Gulbenes.

 

Sveicienus visām šīm un arī pārējām novada ģimenēm veltīja Gulbenes novada "Cālis 2013" mazie dalībnieki, lielāki un mazāki dejotāji, pūtēju orķestru dalībnieki, kā arī jaukto koru dziedātāji.

 

Vakar Ģimenes svētku ietvaros Gulbenes kultūras centrā godināja 18 laulātos pārus no visa novada, lai kopā svinētu Zelta (50 kopdzīves gadi), Smaragda (55 kopdzīves gadi) un Dimanta (60 kopdzīves gadi) kāzas.  

 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

rāvis dāvim

Kā nav estrādes? Ir! Starp Nākotnes un Litenes ielu. Ej, danco, tūdaliņ! Atkal gribas norakstīt līdzekļus kārtējam kosmodromam?

pirms 7 gadiem, 2013.05.15 11:01

Kultūra un izklaide