Gulbenē svinīgi tiks atklāts "Europe Direct" centrs

Gulbenes novada bibliotēka 23.septembrī pulksten 17.30 āra teltī pie Gulbenes novada bibliotēkas (lietus gadījumā bibliotēkas telpās) aicina uz “Europe Direct” Gulbenē centra svinīgo atklāšanu.

“Atklāšanu ar savu dalību pagodinās Eiropas Parlamenta deputāte Dace Melbārde. Pasākuma laikā notiks “Europe Direct” Gulbenē organizētā fotokonkursa uzvarētāju apbalvošana. Pasākuma otrajā daļā ap pulksten 18.30 koncertēs mūziķis un dziesmu autors Kārlis Kazāks kopā ar čellisti Undīni Balodi,” informē Gulbenes novada bibliotēkas Informācijas centra galvenā bibliotekāre-eksperte Indra Logina.

Kontaktinformācija saziņai un pieteikšanās pasākumam pa tālruni 64471335 vai e-pastu “indra@gulbenesbiblioteka.lv”.

No šī gada 1.maija visā Eiropā darbu uzsāka vairāk nekā 420 “Europe Direct” centri, no tiem Latvijā - 7 centri. “Europe Direct” centru uzdevums ir veidot saikni starp ES institūcijām un iedzīvotājiem, palīdzot skaidrot, kādi resursi un atbalsts pieejams visdažādākajām sabiedrības grupām, sniegt objektīvu informāciju par nozīmīgākajām aktualitātēm Eiropā, kā arī rosināt iedzīvotāju diskusijas par Eiropas nākotni.

“Europe Direct” Gulbenē darbību līdz 2025.gadam nodrošinās Gulbenes novada bibliotēka.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide