Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenē tautas dejas izdejo tūkstošiem bērnu

Vakar Gulbenē notika tautas deju festivāls "Latvju bērni danci veda". Šie bija jau 13.svētki. Tajos piedalījās vairāk nekā trīs tūkstoši dejotāju no 176 deju kolektīviem, kas pārstāvēja 22 Latvijas novadus un 2 pilsētas. Visvairāk dejotāju bija no Daugavpils un Madonas novada. Mūsu novadu pārstāvēja 33 deju kolektīvi. Vairāk foto šeit, šeit un šeit.

Festivālu atklāja Gulbenes pilsētas centrālajā skvērā pie novada domes, pēc tam tas turpinājās ielu koncertos - centrālajā skvērā un pie Gulbenes novada Vēstures un mākslas muzeja. Pēcpusdienā Gulbenes ielās - no Jaunatnes parka pa Rīgas ielu, tālāk - Ābeļu un O.Kalpaka ielu līdz Gulbenes pilsētas stadionam - notika krāšņs festivāla dalībnieku gājiens, kas vainagojās ar lielkoncertu "Burvju stabulīte". Tajā bija skatāmas 8 novadu apvienotās deju programmas. Mūsu novada skolu deju kolektīvi bija sagatavojuši programmu "Gaidām ciemiņus". Tā tika izrādīta koncerta ievadā. Koncerta izskaņā Gulbenes novada deju kolektīvi izdejoja "Stabulīti".  

Pēc koncerta stadionā notika festivāla dalībnieku lustīga sadancošanās, bet Gulbenes kultūras centrā kolektīvu vadītāji un novadu pārstāvji tikās ar svētku organizatoriem. Tika pasniegti Atzinības un Pateicības raksti par darbu, gatavojoties festivālam.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide