Gulbenē - Valta Pūces autorkoncerts

Gulbenes kultūras centrā sestdien, 25.janvārī, pulksten 16.00 notiks komponista Valta Pūces autorkoncerts. Koncertā piedalīsies arī Balvu novada jauktais koris “Mirklis” (diriģents Uldis Kokars), Gulbenes mūzikas skolas meiteņu koris (diriģente Laura Anže), Balvu mūzikas skolas audzēkņi, Agnese Lipska spēlēs flautu, savukārt pie klavierēm būs pats komponists V.Pūce. 

V.Pūces dziesmas izpilda Latvijā pazīstami un populāri mākslinieki un tās ir iekļautas Latvijas Dziesmu svētku repertuārā. Tāpat viņš ir radījis dziesmas koriem un teātriem, ka arī sarakstījis dziesmas bērniem.

Balvos pagājušā gada maijā notika V.Pūces koncerts, kurā piedalījās arī Balvu mūzikas skolas koris un flautiste Agnese Lipska. Pats komponists muzicēja pie koncertflīģeļa. Tas bija pirmais kora “Mirklis” koncerts kopā ar V.Pūci. Korim “Mirklis” viens no mīļākajiem ir V.Pūces darbs “Gadalaiki”, kuru dziedātāji izpilda ar patiesu baudījumu. Arī Gulbenē koncertā uzstāsies gan koris “Mirklis”, gan Gulbenes un Balvu mūzikas skolas audzēkņi. Interesanti, ka U.Kokars un V.Pūce ir bijuši klasesbiedri un kopā dziedājuši zēnu korī.

Biļetes cena – 3 eiro.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide