Gulbenē viesosies Valmieras teātris ar izrādi “Rudenīgais blūzs”

Ceturtdien, 12. oktobrī, pulksten 18.30 Valmieras drāmas teātris ar traģikomēdiju “Rudenīgais blūzs” viesosies Gulbenes kultūras centrā.

Pateicoties skatītāju atsaucībai un lieliskajām atsauksmēm, izrāde ir nospēlēta jau vairāk kā 50 reižu. Luga vēsta par trīs cienījamām atraitnēm, kuras izveido tādu kā klubiņu savu aizgājušo vīru piemiņai, taču ierasto kārtību stipri sagroza kāds vīrietis, arī atraitnis...

Iestudējumā spēlē Vizma Kalme, Regīna Devīte, Baiba Valante, Ilze Lieckalniņa un Rihards Rudāks.

“Jauki, ja cilvēkam ir humors un pašironija saulainā laikā. Daudz grūtāk to ir nepazaudēt arī tumšajās dienās un drūmajos brīžos, tam vajag dūšu,” saka režisors Varis Brasla. “Lai arī lugas autoram piemīt Vudija Alena rakstības vieglums un holivudiskums, pats darbs skar ikviena cilvēka slēptāko – kā sadzīvot ar vientulību, nekļūstot nīgram un noliedzošam. Izrāde meklēs arī atbildes uz jautājumiem, kā vitāli nodzīvot dzīvi, neupurējot sevi bijušajam un nenododot pagātni un jaunību, kas ir skaista. Bet vai skaistumam ir gadu cenzs?”

Iestudējuma radošajā komandā arī scenogrāfs Mārtiņš Vilkārsis, kostīmus veido Liene Rolšteina. Izrādē skan mūzika no Jāņa Šipkēvica (seniora) personīgās fonotēkas.

Ieeja : 12;10 un 8 eiro

Biļetes uz izrādi var iegādāties kultūras centra kasē, “Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide