Gulbenes 90.dzimšanas dienas svinībās varēs vērot gaismas parādi 6

25.februārī iedzīvotāji tiek aicināti svinēt Gulbenes 90. dzimšanas dienas svinības “Bez desmit simts”. Būs pilsētai veltītas izstādes atklāšana, iedzīvotāju darināto tautastērpu skate, postfolkloras grupas “Dadzes” priekšnesumi, etno mūzikas grupas “Tautumeitas” koncerts, gaismas parāde “Gaismas slepenā dzīve”, kā arī svētku torte un salūts.

Gulbenes novada domes vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Kalmane “Dzirkstelei” saka, ka pilsēta tiks arī rotāta uz svētkiem, bet šobrīd nevar vēl pateikt, kas tieši būs - kādi elementi.

Bez ierobežojumiem ikvienam būs iespēja pulksten 19.00 baudīt gaismas parādi “Gaismas slepenā dzīve” pie Gulbenes kultūras centra un pilsētas centrālajā skvērā.

“2014.gada gaismas festivāla “Staro Rīga” populārākais objekts - gaismas parāde “Gaismas slepenā dzīve” viesosies Gulbenē. Gaismas parāde ir unikāla līdzdalības akcija, kurā pilsētas iedzīvotāji kopā ar gaismas tēliem veido savu gaismas “slepeno stāstu”. No pulksten 19.00 “Gaismas slepeno dzīvi” varēs iepazīt tuvāk centrālajā skvērā līdz pat pulksten 22.00. Gaismas ģimenes locekļi - Mazā spuldzīte, Gaismas mamma, Gaismas tētis, Gaismas līgava un Gaismas astoņkājis aicina ikvienu noskatīties neparastu urbāno parādi,” saka G.Kalmane un piebilst, ka pēc parādes būs svētku salūts.

Pulksten 16.00 notiks Gulbenes dzimšanas dienas svinību un izstādes “Gulbenei 90” atklāšana kultūras centrā. Pilsētas dzimšanas dienai veltītā fotogrāfiju izstāde tapusi, sadarbojoties novada vēstures un mākslas muzejam, kultūras centram un mākslas skolai.

Savukārt pulksten 16.15 būs projekta “Darini savu tautastērpu” noslēguma pasākums kultūras centrā. Šo pasākumu papildinās Jaungulbenes tautas nama postfolkloras grupa “Dadzes”. 

Pulksten 18.00 notiks etno mūzikas grupas “Tautumeitas” koncerts Gulbenes kultūras centrā, bet uz to vietu vairs nav, jo visi bezmaksas ielūgumi jau ir izņemti.

Pilsētas ielās, kas ved apkārt centrālajam skvēram, gaismas parādes mēģinājuma laikā no pulksten 15.00 līdz aptuveni pulksten 18.00 un gaismas parādes laikā no pulksten 19.00 līdz aptuveni 20.30 būs ierobežota satiksmes kustība. Kārtību nodrošinās Gulbenes novada pašvaldības policija.

Ar šīm aktivitātēm Gulbenes novads savu vārdu ierakstīs “Latvijas Goda aplī”, ar kultūras programmu iepriecinot iedzīvotājus un viesus, izejot cauri gan vēsturiskām un tradicionālām aktivitātēm, gan akcentējot mūsdienīgumu un jaunas vērtības.

Vairāk informācijas par festivālu “Godaaplis.lv”.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Sausais atlikums

baigās atrakcijas un ar to mēs ierakstīsimies “Latvijas Goda aplī” tas ir vareni

pirms 3 gadiem, 2018.02.18 15:02

minusi

tas jau vēl nekas, bet laukā zinjo ka buus 25 graadu augsts, kurš tad gribēs tur iet, ja jau cilvēki jau 15 graados negrib nekur iet un jau 20 grados, negrib no gultas liist laukaa

pirms 3 gadiem, 2018.02.18 16:45

Hmmmmm

Var jau būt, ka būs auksts, bet būs tepat uz zemes, nevis augsts.;))

pirms 3 gadiem, 2018.02.18 18:39

omārs

visi varēs ir uz jokeru , vai fēniksu sildiities un vinneet labaak naudu , un par velti dzert tēju un kafiju

pirms 3 gadiem, 2018.02.18 16:46

XXX

Cik saprotu,laiku nevar pasūtīt . Beigsim vienreiz visu kritizēt, pasākums vēl tikai būs.

pirms 3 gadiem, 2018.02.19 11:18

Kultūra un izklaide