Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes bērni piedalās festivālā Balvos 3

Tērpu teātris “Varavīksne” no Gulbenes 25. un 26.janvārī Balvos piedalījās 4. starptautiskajā talantu un modes festivālā “Pa modes pakāpieniem”. Pavisam bija 56 dalībnieki, tostarp viesi no Viļņas, Kauņas, Panevēlžas, Ukmerģes un Jonavas Lietuvā, kā arī no Rīgas, Valmieras un Cēsīm. Tika parādīta 21 tērpu kolekcija. Pasākumu vadīja Gulbenes jaunieši Lāsma Buliņa, Kristīna Gančaka un Artūrs Deksnis, bet tērpu teātra „Varavīksne” dalībniece ar vislielāko pieredzi šajā jomā - Elīza Ļistopada - bija uzaicināta piedalīties žūrijas darbā.


“Varavīksnes” vadītājas Inese Buliņa un Tatjana Ļistopada “Dzirkstelei” saka, ka katra gatavošanās un uzstāšanās kolektīva dalībniekiem un viņu vecākiem ir saviļņojošs notikums. Pirms tam taču ir notikusi rūpīga gatavošanās, pašu rokām tapuši tērpi, ir bijuši mēģinājumi, iestudējot tērpu teātra priekšnesumus. Dalība festivālā māca nebaidīties no publikas, būt inteliģentam, staltam, komunikablam un pozitīvi atvērtam pret citiem cilvēkiem. “Mācāmies kopā savaldīt emocijas, kad tas nepieciešams, arī pārciest zaudējumu. Bērni dzīvo līdzi cits citam, priecājas ne tikai par saviem, bet arī pārējo panākumiem. Mēs jūtamies kā draugi, kā kolektīvs,” piebilst I.Buliņa,

Individuālo tērpu demonstrētāju konkursā piedalījās 10 gulbenietes un visas ieguva titulus: Annija Iļjenko - “Top etnotērps”, Kintija Ramane - “Top vakartērps”, Anastasija Gabrāne - “Top modele”, Megijja Kaļva - “I modele”, Sanija Bleidela - “Top vakartērps”, Terēze Putene - “Top modele”, Megija Salmane - “I modele”, Megija Zīberga - “Top elegance”, Līva Ejuba - “Top etnotērps”, Eda Ezergaile - “Top elegance”. Uzaicinājumu startēt Latvijas talantīgo meiteņu festivālā saņēma – M.Kaļva, S.Bleidela un L.Ejuba, savukārt uzaicinājumus uz konkursu “Little Mis World” Antālijā (Turcijā) saņēma E.Ezergaile, M.Kaļva, T.Putene, M.Salmane, E.Ļistopada un M.Zīberga.


Gulbenes tērpu kolekciju nosaukumi bija „No Baltijas jūras krastiem…” un „Parīzes motīvi”, tās konkursā ieguva 1. un 2.vietu, tika uzslavēta arī priekšnesuma režija un bērnu prasme pārvaldīt skatuvi. Visbeidzot - tērpu teātris „Varavīksne” saņēma festivāla „Grand Prize”.


Pievieno komentāru

Komentāri 3

nu,malači!

Man ļoti patīk,ja meitenēm tiek mācīta stāja,uzvedība,gaume,runa utt. Bet pārspīlētais grimms...:(( Tik nedabīgi,samāksloti.
Tērpi,aksesuāri un pārējais ir BURVĪGI.

pirms 6 gadiem, 2014.01.31 18:36

Ponijs

Par nepiemērotu un pārspīlētu grimu tika saņemti arī aizrādījumi no žūrijas pārstāvjiem. Bet no otras puses skatuve ir jālieto grims tikai ar mēru un sajūtu, lai bērni izskatās pēc bērniem :) visa visumā labs izdevies pasākums:)

pirms 6 gadiem, 2014.01.31 21:51

Inga

Lūdzu nelaupiet bērniem bērnību. Vai tiešām no bērna ir jātaisa pieaudzis cilvēks!
ATJĒDZIETIES!

pirms 6 gadiem, 2014.02.16 22:37

Kultūra un izklaide