Gulbenes bibliotēkā – Bibliotēku nedēļa

No 11. līdz 16.aprīlim Gulbenes bibliotēkā būs Bibliotēku nedēļa. Šajās dienās aicina lasītājus iesaistīties un apmeklēt vairākus pasākumus.

Kopš 1.aprīļa bibliotēkas lasītājiem ir iespējams piedalīties konkursā "Grāmata - noslēpums" un bibliotēkā izvēlēties lasīšanai aploksnē iesaiņotu grāmatu, kuras autors un nosaukums grāmatas saņemšanas brīdī nebūs redzams. Mājās par grāmatu jāuzraksta atsauksme vai vērtējums.

 

Šogad īpašs piedāvājums arī vidusskolēniem un studentiem līdzīgā veidā izvēlēties kādu no jauniešiem interesantām grāmatām. Šā konkursa noslēgums notiks 13.aprīlī pulksten 17.00 bibliotēkas konferenču zālē, kad būs iespējams dalīties iespaidos par izlasīto.

 

Trīs labāko atsauksmju autori saņems vērtīgas grāmatas. Nelieli pārsteigumi izlozes kārtībā būs arī pārējiem konkursa dalībniekiem.

 

Ikviens aicināts piedalīties arī konkursā "Mūsu novada ainiņas". Nostāstus vai stāstus no personīgās pieredzes par kādu neparastu vai anekdotisku atgadījumu savā vai paziņu dzīvē, kā arī spoku stāstus un karikatūras konkursam aicina piedāvāt rakstiski līdz 14.aprīlim bibliotēkas abonementā, kas atrodas 2.stāvā, vai atsūtīt pa elektronisko pastu "ivetak@gulbenesbiblioteka.lv". Šā konkursa noslēgums un balvas - 14.aprīlī.

 

Bibliotēku nedēļas laikā:

 

* 12.aprīlī pulksten 17.00 tiks atklāta gulbenieša Laimoņa Aumeistera fotoizstāde "Septiņos vējos". Par ceļojuma iespaidiem stāstīs arī viņa filma "Uganda - Āfrikas melnā pērle".

 

* 15. aprīlī pulksten 19.30 viesosies Jērcēnu dzejas teātris ar uzvedumu "Es gribētu būt, kāds neesmu vēl bijis..." Dzeja un dziesmas ar Aleksandra Čaka vārdiem.

 

* 16.aprīlī pulksten 17.00 tiks atvērta Arvja Deguma dzejoļu krājums "Es esmu atvars, nebaidies", kurā muzicēs gulbenieši Jānis Bokalders un Aivars Osis.

 

* 18.aprīlī pulksten 17.00 būs tikšanās ar Dailes teātra aktrisi mūsu novadnieci Aiju Dzērvi.

 

Bibliotēkas nedēļas laikā, nemaksājot soda naudu, tiek rīkota akcija "Atnes sava drauga - bibliotēkas parādnieka - grāmatas!".

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide