Gulbenes bibliotēkas runcis Misiņš aicina bērnus sacerēt stāstus un zīmēt

Februāris ir Gulbenes dzimšanas dienas mēnesis, tāpēc Gulbenes bērnu bibliotēka organizē skolēniem ar šo tēmu saistītus konkursus.

Konkursu, kurā bibliotēka aicina iesaistīties skolēnus no 1. līdz 4.klasei, izdomājis bibliotēkas galvenais kaķis – runcis Misiņš. “Runcis vēl ļoti labi atceras 2016.gadu, kad mazie pirmklasnieki rakstīja stāstus un zīmēja zīmējumus stāstu konkursam “Reiz runcis Misiņš…”. Tie tik bija stāsti – runcis gan palaidņojās, gan palīdzēja, gan priecājās un makšķerēja, ciemojās un meklēja laimi, sarīkoja sniegavīru parādi, rakstīja grāmatu un šad tad spēlēja paslēpes ar mīļāko bibliotekāri. Tie ir tikai daži runča piedzīvojumi. Ir pagājuši četri gadi – mazie rakstītāji ir paaugušies un tiek aicināti iesaistīties konkursā “Atrodi Gulbenē”. Bet tie, kuri tikai uzsākuši skolas gaitas vai jau dažus gadus mācās skolā, tiek aicināti atkal iepriecināt runci Misiņu, uzrakstot stāstus. Šoreiz nosaukums - “Reiz runcis Misiņš Gulbenē”,” stāsta S.Lībere.

Stāsts ir jāraksta uz A4 formāta lapas un uz atsevišķas A4 formāta lapas jāpievieno ilustrācija. Stāstu var rakstīt arī ar roku. Stāstus runcis un bibliotekāres gaida līdz 22.februārim. Balvas būs labākā stāsta un labākā zīmējuma autoriem 1.-2.klašu grupā un 3.-4.klašu grupā.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide