Gulbenes centrālajā skvērā veidos uzņēmēju Ziemassvētku egļu mežu

Gulbenes novada pašvaldība turpina pērn iesākto tradīciju un arī šogad aicina organizācijas un uzņēmumus piedalīties Ziemassvētku akcijā "Rotāsim Ziemassvētkus!". Par to informē Gulbenes novada pašvaldības vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Kalmane.

Komersanti ar personalizētām svētku rotām, kas raksturo uzņēmuma darbību, aicināti izrotāt savu Ziemassvētku eglīti, kas tiks novietota Gulbenes centrālajā skvērā. Svētku noskaņām centrālajā skvērā tiks uzburtas ne tikai gaismu projekcijas, bet arī melodiskas noskaņas ar vides objektiem fotogrāfiju uzņemšanai.

Lai piedalītos akcijā, līdz 1.decembrim jāpiesakās pie Gulbenes novada pašvaldības Īpašumu pārraudzības nodaļas ainavu arhitektes Laimas Šmites-Ūdres pa tālruni 29333985 vai e-pastu “laima.smite-udre@gulbene.lv”.

Šogad uzņēmējiem ir jāsarūpē katram sava 1,5 līdz 4 metrus augsta Ziemassvētku eglīte un jāizrotā ar pašu sagādātiem rotājumiem atbilstoši uzņēmuma darbības jomai. “Aicinām rotājumus veidot no dabas materiāliem un Gulbenes novada krāsās – sarkanā, zaļā un sudraba! Šajā sakarā droši pēc konsultācijas var vērsties pie L.Šmites-Ūdres. Eglīšu uzstādīšana un rotāšana notiks no 16. līdz 18.decembrim,” saka G.Kalmane.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide