Gulbenes elektrovilcieniņš 19.maijā uzsāks jauno sezonu

Elektrovilcieniņa maršruts tāpat kā agrāk savienos abus pilsētas vēsturiskos centrus, taču šogad tas aicinās tevi doties jaunā maršrutā pa pilsētas ielām, atklāt jaunas vietas un uzzināt interesantus stāstus. Par to informē Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”.

Vilcieniņš ceļojumu pa pilsētu sāks no Gulbenes dzelzceļa stacijas, kur atrodas izglītojošais un interaktīvais centrs “Dzelzceļš un Tvaiks” (Dzelzceļa iela). Tālāk tas dosies pa Dzelzceļa ielu, Ozolu ielu, O.Kalpaka ielu, Skolas ielu, caur Spārītes parku, turpinot ceļu pa Blaumaņa ielu, Līko ielu, Brīvības ielu, Pils ielu, dodoties caur Pils parku atpakaļ uz O.Kalpaka ielu, Ozolu ielu, caur Gulbīšu parku, pa Līko ielu, Rīgas ielu un Dzelzceļa ielu, atgriežoties atpakaļ pie izglītojošā un interaktīvā centra “Dzelzceļš un Tvaiks” (Dzelzceļa ielā). Jaunajā maršrutā ir iekļauts Spārītes parks, kam ir sena vēsture no baronu fon Volfu laikiem un kur vasaras sezonā mitinās melnais gulbis Heinrihs.

Elektrovilcieniņš kursēs no trešdienas līdz svētdienai. No trešdienas līdz sestdienai ar vilcieniņu varēsi izbraukt pulksten 10.00, 11.30, 13.00, 16.00, 17.30 un svētdienās – pulksten 10.00, 11.30, 13.00. Sīkāka informācija un iespēja pieteikt braucienu, zvanot pa tālruni 26557582.

Izglītojošajā un interaktīvajā centrā "Dzelzceļš un Tvaiks" ir iespēja iznomāt arī elektrovelosipēdus. Sīkāka informācija par šo piedāvājumu: https://www.visitgulbene.lv/elektrovelosipedu-noma/

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide