Gulbenes ev.luteriskajā baznīcā - koncerts "Pazudušais dēls"

23.decembrī plkst.19:00 Gulbenes ev.lut. baznīcā (Brīvības iela 15) notiks koncerts "Pazudušais dēls". Šis ir jauniešu ansambļa "Cum Laudem Deo"Ziemassvētku projekts/koncertprogramma.

"Cum Laudem Deo" ir Valmieras Sv.Sīmaņa draudzes jauniešu ansamblis, no latīņu valodas tulkojumā tas nozīmē - "Brīdis, kad slavēt Dievu". "Cum Laudem Deo" ir muzikāla apvienība, kas pastāv jau piekto gadu, kulminējot Ziemassvētkos ar projektu - koncertprogrammu Latvijas baznīcās. Šogad tās ir 8 baznīcas dažādās Latvijas pilsētās - Rīgas Krusta baznīca, Alūksnes ev.lut.baznīca, Valkas Lugažu ev.lut.baznīca, Valmieras Sv.Sīmaņa baznīca un citi dievnami.

Koncertos būs dzirdami gan tautā visiem ļoti labi zināmas, sirds sildošas un iemīļotas Ziemassvētku melodijas caur Dieva slavēšanu un klasiskām vērtībām līdz oriģināliem skaņdarbiem, kas viss kopā tiks skaisti ievīts pārdomu stāstā. Tas ļaus mums kopā uzburt Ziemassvētkus, kopīgi atrast šo pasakaino Ziemassvētku sajūtu, to labestību un mīlestību, kura vienmēr virmo gaisā ap šo Ziemassvētku laiku.

Šo muzikālo baudījumu koncertos Jums sniegs 5 brīnišķīgas meitenes, kurām sirdī tuva ir gan mūzika, gan ticība Dievam:

Krista Buša (mecosoprāns),

Liene Vējiņa (mecosoprāns),

Daira Jansone (soprāns),

Uva Kalniņa (flauta, saksofons),

Madara Kalniņa (taustiņinstrumenti - klavieres, ērģeles).

Kā arī, par koncerta apskaņošanu gādās Agris Bušs (skaņu sistēmu speciālists) un Ričards Bušs (skaņu sistēmu speciālists).

Koncerti ir par ziedojumiem, tādēļ visi esat mīļi gaidīti!

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide