Gulbenes komanda uzvar „Kanāla Regate 2018” (video) 3

Rīgas svētkos 18.augustā Rīgas brīvostas pārvalde organizēja tradicionālo sacīksti ar ūdens velosipēdiem „Kanāla Regate 2018”, kurā kā ierasts nepiedalījās pazīstamu Latvijas uzņēmumu vai organizāciju komandas, bet gan 30 Latvijas pilsētu un ostu komandas, tostarp Gulbenes pilsētas komanda „Gūlbēnieši”.  Par to informē Gulbenes novada pašvaldības vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Kalmane.

Viņa atklāj, ka uzvaras laurus un titulu “Ātrākais kanālbraucējs 2018” ieguva tieši Gulbenes pilsētas komanda „Gūlbēnieši”  - Daumants Dreiškens, Imants Kublačovs, Raivis Ančs, Reinis Markss -, finālā pārspējot Carnikavas un Lielvārdes komandas.

"Mūsu komanda uzstādīja arī dienas rekordu, nedaudz vairāk kā 400 metru garo distanci veicot 5 minūtēs un 21 sekundē. Katrai komandai bija jāsagatavo arī priekšnesums jeb komandas vizītkarte. „Gūlbēnieši” izvēlējās sevi prezentēt ar deju. Lai gan „Kanāla Regate” ir sava veida izklaides pasākums, tomēr esam gandarīti par izcīnīto 1.vietu, kas ļāva ne tikai saņemt mākslinieka Arvīda Endziņa darināto balvu, bet arī skanēt Gulbenes vārdam Kronvalda parkā, televīzijas kanālā RīgaTV 24 un Radio SWH visas dienas garumā," gandar'ta G.Kalmane.


Pievieno komentāru

Komentāri 3

gulbeniete

Prieks par uzvarētājiem! Lai veicas arī turpmāk!

pirms 2 gadiem, 2018.08.20 14:38

Jānis

Malači!
Tas būs vēsturē! Latvijas simtgadē Gulbene kanāla regatē uzvarēja...SUPER!

pirms 2 gadiem, 2018.08.21 07:33

Kultūra un izklaide