Gulbenes kultūras centrā - Romantisma laikmeta koncerts

Šodien, 27.aprīlī, pulksten 18:00 Gulbenes kultūras centrā Romantisma laikmeta koncerts-izstāde  “Zirgi, puantes un arfa” tiks piedzīvota Gulbenes Mākslas dienu kulminācija, kurā piedalīsies audzēkņi, pedagogi un viesi no Juglas mūzikas skolas un Horeogrāfijas vidusskolas.

"Koncertā apmeklētāji ar romantismu iepazīsies caur dažādām muzikālām variācijām, piedaloties ne vien Gulbenes mūzikas skolas audzēkņiem un skolotājiem, bet arī Juglas mūzikas skolas skolniecēm ar romantismam raksturīgā stīgu instrumenta arfas spēli un Horeogrāfijas vidusskolas baletdejotājām. Varēs redzēt un dzirdēt arī reti sastopamo instrumentu - arfu un baudīt romantisma noskaņu un mūziku," sola Gulbenes mūzikas skolas direktore  Ilona Matīsa.

"Mākslas skola piedāvās dažādus eksperimentus un interpretācijas par romantismu mākslā. Piemēram, attēlojot mūziku vai mēģinot atainot attieksmi pret vienu no romantisma simboliem – zirgiem. Iezīmējot šī gada novada svētkus Jaungulbenē, pasākuma ietvaros fotogrāfe Daina Ozola (Rīga) stāstīs par Jaungulbenes muižas pils interjeru un fon Tranzē-Rozeneka gleznu kolekcijām," atklāj Gulbenes mākslas skolas direktora vietniece Gundega Šķēla. 

Piebilstams, ka pasākumā atklās Gulbenes mākslas skolas audzēkņu darbu izstādi.

Ieeja pasākumā - par brīvu.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide