Gulbenes kultūras centrā šosestdien - Ivo Fomins ar savu komandu

6.aprīlī. plkst 22:00 Gulbenes kultūras centrā, viesosies Liepājnieks Ivo Fomins ar savu lielisko komandu.

Apmeklētājiem būs iespēja dzirdēt visu laiku skaistākās dziesmas no viņu repertuāra, kas vienozīmīgi ļauj publikai gavilēt. Pēdējo reizi Ivo Fomins ar grupu mūsu pusē viesojās Gulbenes pilsētas svētkos Gulbenes stadionā, kas apmeklētājiem paliks spilgtās atmiņās ar lielisku izpildījumu un skaļām ovācijām.  

Kad vaicājām Ivo, vai ir prieks atgriezties Gulbenē? Jā, protams, jo Gulbenes publika ir vienreizēja, un šis būs noteikti kolosāls vakars, un darīsim visu, lai apmeklētāji to atcerās vēl ilgi.

 

Ivo Fomins ir viens no pazīstamākajiem un populārākajiem latviešu rokmūziķiem. Savas karjeras laikā viņš darbojies rokgrupās kā "Liepājas brāļi", muzicējis kopā ar Tomasu Kleinu no leģendārajiem "Līviem" duetā "Fomins&Kleins", nevar nepieminēt piedalīšanos starptautiskajā Eirovizījā ar dziesmu "Dziesmu par laimi".

 

Ir izdoti vairaki albūmi , kā piemēram "Palikt Vienam", "Pulss", kuri ir guvuši lieliskus panākumus un klausītāju simpatijas, to apliecina vairāku singlu atrašanas Latvijas topu virsotnēs.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide