Gulbenes kultūras centrā - “Trīs sivēntiņi un cūkmens" 1

12. martā pulksten 13.00 Gulbenes kultūras centrā -  muzikāla izrāde “TRĪS SIVĒNTIŅI UN CŪKMENS”.


Jaunajā izrādē “TRĪS SIVĒNTIŅI UN CŪKMENS” “Jaunais teātris“ sadarbībā ar AS Latvijas Valsts Meži piedāvā bērniem tikšanos ar slaveno  CŪKMENU. Lugas sižets ir  saistīts ar pazīstamo pasaku par “Trīs sivēntiņiem”, taču izrādē  notikumi izvērsti  plašāk, mūsdienīgāk.


Jaunā teātra versijā trīs sivēntiņi ir par sivēniem pārvērsti zēni, kuri atbraukuši ar klasi ekskursijā uz mežu un, neklausot skolotājas brīdinājumus, mežā izmētā dažādus atkritumus. Cūkmens zēnus pārvērš par sivēniem un nu viņiem sākas dramatiski un aizraujoši piedzīvojumi, kuru laikā viņi iepazīstas ar meža zvēriem - viltīgo Lapsu Nelliju, naivo vilku Nātanu, zaķenīti Billīti, kura ir apēdusi bateriju un tā smagi saslimusi, un gudro pūci Burdari. Zēniem ir jāpaveic gandrīz neiedomājamas lietas un jābūt ļoti nesavtīgiem, tikai tad viņiem būs iespēja pārtapt atkal par cilvēkiem.


Izrādē ir ļoti daudz joku un asprātību par mūsdienīgām, bērniem atpazīstamām sadzīviskām norisēm, savstarpējām attiecībām un situācijām.Norisēm izrādē labāk izsekot palīdz arī skaista, melodiska mūzika, jēgpilni dziesmu teksti, dejas, kā arī īpaši veidotas videoprojekcijas.


Pēc izrādes fotogrāfēšanās ar CŪKMENU un izrādes tēliem.


“Jaunais teātris” līdz šim bērniem veidojis izrādes “Ansītis un Grietiņa”, “Viens pats Ziemassvētkos 1, 2 un 3”, rokopera “Olivers” Arēnā Rīga, “Mūsdienu Pasaka par Pelnrušķīti”, “Blumkvists Meistardetektīvs”,  “Robins Huds” “Ziemassvētku roze”u.c..


Mūzikas autore un producente - Laila Ilze Purmaliete (Mob. 29473307), libreta un dziesmu tekstu autore – Ilze Trumpe,   horeogrāfija – Sarmīte Prule, video projekcijas un scenogrāfija – Māra Ulme.


Lomās: Rīgas Krievu teātra aktieris Andrejs Možeiko vai Marģers Eglinskis, aktieris Ziedonis Veits, TV šovu uzvarētāja un dejotāja Sarmīte Prule, Latvijas Radio vokālā ansambļa “Dzeguzīte” solisti – Emīls Guģis, Kristofers Zvejnieks, Rūdolfs Rumpis, Marta Guģe.


Izrādes ilgums 1h 15 min. Biļešu cena: 3.00, un 4.00 EUR. Skolotājiem ar skolēnu grupu  (vismaz 12 bērni) viena bezmaksas biļete.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

giggle

Bijãm citā pilsētã šajà pasãkumã.

Łoti švaks, bērni sadzīti no skolãm, bèrnudãrziem,
izrãdes bèrni n e k ā d i.....:((
Łoti vīlušies bijām,

T.saucamais aktieru sastāvs piemekleets "pa lèto"..:((

pirms 6 gadiem, 2015.02.28 11:48

Kultūra un izklaide