Gulbenes muzeja oranžērijā būs skatāma Marutas Raudes izstāde "Vienmēr maksimāli"

No 15.novembra līdz 12. janvārim 2020.gadā Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja oranžērijā būs skatāma Marutas Raudes izstāde "Vienmēr maksimāli", kas ir mākslinieces daiļrades retrospekcija, kurā izvēlēti darbi no iepriekšējo gadu izstādēm, facebook.com informē Gulbenes novada muzejs.

Māksliniece strādāja dažādās tehnikās, starp kurām dominēja porcelāns, tā veidošana un apgleznošana. Darbu tēmas ir cilvēku un dabas attiecības. Strādājusi arī grafikā, oforta tehnikā.

Piebilstams, ka Maruta Raude sarīkojusi vairāk nekā 20 personālizstādes, piedalījusies grupu izstādēs un mākslas simpozijos Latvijā un ārzemēs – Lietuvā, Igaunijā, Vācijā, Nīderlandē, Lielbritānijā, Turcijā un Austrālijā.

Marutas Raudes darbi atrodas Daugavpils Marka Rotko mākslas centra, Latvijas Mākslinieku savienības muzeja, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja, Powerhouse muzeja Sidnejā (Austrālija), Mersinas jaunās mākslas muzeja (Turcija) kolekcijās, kā arī privātkolekcijās Latvijā, Krievijā, Zviedrijā, Anglijā, Francijā, ASV, Honkongā.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide