Gulbenes muzejs aicina piedalīties fotospēlē

Lai gan Muzeju nakts 16. maijā oficiāli ar atcelta, Gulbenē būs gan muzejs, gan nakts.

“Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejs aicina piedalīties fotospēlē par godu Starptautiskajai muzeju dienai. Spēle sastāv no diviem uzdevumiem – foto orientēšanās un mēmes (ideja, uzvedība vai kāds cits kultūras elements, kas izplatās no indivīda uz indivīdu – red.) foto radīšanas,” stāsta Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Vanaga.

Spēles noteikumi ir šādi:

1) izveido 2 cilvēku komandu; atrodi 1. uzdevuma lapā (foto) redzamos foto un iemūžini vienu no komandas dalībniekiem pie attēlā redzamā objekta. Objekti atrodas Vecgulbenes (Gulbenes) vēsturiskajā centrā;

2) nobildē mēmes tipa foto par 2. uzdevumā redzamo attēlu (foto) un tekstu: “Kad barons Volfs uzzina, ka ir palaists 5G internets”;

3) radītās fotogrāfijas un komandas dalībnieku vārdus, uzvārdus un kontakttālruni iesūti līdz 18.maija pulksten 18.00 uz e-pastu “muzejs@gulbene.lv”.

“Ņem vērā, ka muzejs var izmantot tavas iesūtītās fotogrāfijas publicitātes vajadzībām. Labākie tiks arī pie gaumīgām un praktiskām balvām, apbalvosim precīzākos un smieklīgākos,” saka I.Vanaga.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide