Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes mūzikas skolas pūtēju orķestris iegūst 1.pakāpes diplomu 4

Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas 24.gadadienā, 4.maijā, laukumā pie Brīvības pieminekļa tradicionāli notika Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru defilēšanas programmu finālkonkurss un pūtēju orķestru koncerts. Tajā piedalījās arī Gulbenes mūzikas skolas pūtēju orķestris diriģenta Donāta Veikšāna un horeogrāfes Ilzes Līviņas vadībā.


Šogad laika apstākļi nelutināja ne dalībniekus, ne arī skatītājus, tomēr tas nemazināja skatītāju interesi par orķestrantu muzicēšanu un defilēšanu. Skolu putēju orķestru priekšnesums tradicionāli, šogad jau devīto gadu pēc kārtas, ir neatņemama svētku programmas sastāvdaļa Rīgā un vienmēr gūst lielu interesi un atsaucību.


Uz finālkonkursu bija pulcējušies labākie jauniešu pūtēju orķestri no visas Latvijas. Viņu sniegumu vērtēja starptautiska žūrija, kuru pārstāvēja Latvijas Republikas Zemessardzes orķestra priekšnieks Viesturs Lazdiņš, Igaunijas Aizsardzības spēku orķestra diriģents Peters Sāns un Lietuvas Gaisa spēku orķestra diriģents Ričards Kukuļskis. Gulbenes mūzikas skolas pūtēju orķestris, defilējošo orķestru kategorijā ieguva otro augstāko punktu skaitu – 42,33 punkti – un 1. pakāpes diplomu.


D.Veikšāns atzinīgi vērtē savu orķestra dalībnieku sniegumu, piebilstot, ka tas ir kopīgi ieguldītā darba rezultāts. Orķestra vārdā viņš pateicas Gulbenes Bērzu sākumskolas direktorei Vijai Čakarei un vietniekam saimnieciskajos jautājumos Dzintaram Skudrulim, kas palīdz orķestrim ar telpu nodrošinājumu mēģinājumiem, kā arī horeogrāfei I.Līviņai.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

:)

malachi,malachi,malachi! iepriecina ikreiz,kad piedalaas konkursos!
Paldies,Donaatam! :)

pirms 5 gadiem, 2014.05.11 16:23

zinām visi

Par defilēšanas konkursā iegūto augsto vietu vislielākais paldies defilē skolotājai Ilzei LĪVIŅAI! PALDIES, ka viņa māca defilē Gulbenes orķestrim! Šis bija defilē konkurss!!! Kādēļ nepasaka īpašu paldies tieši Ilzei?

pirms 5 gadiem, 2014.05.12 13:21

:)

Vaita neredzi ka rakstīts,ka orķestra vārdā saka -paldies?

pirms 5 gadiem, 2014.05.12 17:15

Dace

Skaisti! Tikai ļoti žēl, ka TV neko nepārraidīja. Tā gribētos redzēt. Lai veicas.

pirms 5 gadiem, 2014.05.13 16:42

Kultūra un izklaide