Gulbenes novada bibliotēka aicina piedalīties tiešsaistes erudīcijas spēlē “Trešā atmoda”

Gulbenes novada bibliotēka 27.novembrī pulksten 18.00 rīko tiešsaistes spēli “Trešā atmoda” ar mērķi izglītot, informēt un motivēt iedzīvotājus saglabāt atmiņas par Trešās atmodas laiku, kā arī veicināt dažādu paaudžu sadarbību.

Spēlē var piedalīties komanda, kurā ir ne vairāk kā četri dalībnieki. Dalībnieku vecums nav noteikts. Komandai nepieciešams izdomāt nosaukumu. Spēle notiks tiešsaistē platformā “Webex”.

Lai spēlētu spēli, komandai nepieciešams dators (der arī planšetdators), mikrofons un vēlama WEB kamera. Papildus komandai nepieciešams viedtālrunis ar iespēju sazināties lietotnē “WhatsApp”. Ja komandai nav pieejams mikrofons vai WEB kamera, lūgums par to informēt spēles organizatorus.

Katrai komandai 26.novembrī tiks nosūtīta saite, kurā būs jāpiereģistrē komandas nosaukums. Pieslēgšanās spēlei notiks 27.novembrī plkst. 17.30, izmantojot iepriekš nosūtīto saiti.

Spēles laikā atļauts izmantot viedierīces. Atbildes uz jautājumiem komanda iesniedz, rakstot uz tālruni 26180697 lietotnē “WhatsApp”.

Par katru pareizu atbildi komanda saņems 10 punktus. Ja, noslēdzot spēli, vairākām komandām būs vienāds punktu skaits, tad uzvarētājs tiks noteikts ar ātro jautājumu palīdzību.

Pieteikties spēlei var pa e-pastu “liene.baranovska@gulbenesbiblioteka.lv vai pa tālruni 64474825. Piesakoties ir jānosauc komandas nosaukums, dalībnieku skaits, kā arī jānorāda tālruņa numurs, no kura spēles dienā tiks nosūtītas atbildes uz jautājumiem.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide