Gulbenes novada bibliotēka aicina uz muzikālu sarunu par Trešo Atmodu 2

Gulbenes novada bibliotēkā 4.septembrī pulksten 17.00 notiks muzikāla tikšanās ar žurnālisti, Atmodas laika personību Elitu Veidemani un dzejnieci, dziedātāju, aktrisi Raimondu Vazdiku. “Muzikālā tikšanās būs saruna caur mūziku, dziesmām, atmiņām, jautājumiem un atbildēm par piedzīvoto Trešās Atmodas laikā,” saka Gulbenes novada bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Baranovska.

Elita Veidemane ir žurnāliste, Atmodas laika personība, bijusi Latvijas Tautas frontes izdevuma “Atmoda” galvenā redaktore, rakstniece, kura vienmēr bijusi latviešu tautai svarīgo notikumu centrā, kurai vienmēr ir bijis savs viedoklis. Elita Veidemane ir vairāku grāmatu autore, piemēram, “Vīrieši manā mūžā”, “Atmoda. Mani dārgumi”, “Latvietis vējā”, “Dzelzsgriezējs un dūja”. Kopš 2008.gada jūnija "Neatkarīgās Rīta Avīzes" galvenās redaktores vietniece.

Raimonda Vazdika ir dzejniece, dziedātāja, aktrise, horeogrāfe, spoža, radoša personība. Autore diviem dzejas krājumiem – “rētas. zelts” un “Neremdināmi”. Strādājusi Mākslas darbinieku namā Rīgā, neatkarīgajā teātrī „Kabata” un Jaunajā Rīgas teātrī. Veidojusi horeogrāfiju dažādos Latvijas profesionālajos teātros, strādājusi par kustību pedagogu, žurnālisti, pasākumu un TV raidījumu veidotāju.

“Interesentus lūdzam iepriekš pieteikties pasākumam, rakstot uz e-pastu “solvita.libere@gulbenesbiblioteka.lv" vai zvanot pa tālruni 64473266. Pasākumā tiks ievēroti visi attiecīgajā brīdī valstī noteiktie drošības noteikumi,” saka L.Baranovska.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

Acs

Izskatās, ka pasākumam šobrīd nav atsaucības. Abas ir Personības, kādēļ kopā ar viņām aizvadītais laiks garantē saturīgu ieguvumu. Nenožēlosiet.

pirms 10 mēnešiem, 2020.08.26 14:17

Loģika

Tikai nesakiet, ka jūs, gulbenieši, savas pilsētas /novada attīstībā vairs neredzat rozā maliņu pie apvāršņa! Ka esat nolaiduši vai mazticībā ļāvuši apcirst savus gulbja spārniņus līdzīgi melnajam gulbim Henrijam Spārītes dīķī? To secinu no jūsu neieinteresētības pat atvērt šo rakstu, lai TAD izlemtu, atnākt uz tikšanos vai turpināt dzīvoties tikai savās “aliņās”.

pirms 10 mēnešiem, 2020.08.29 12:03

Kultūra un izklaide