Gulbenes novada bibliotēkā grāmatas var saņemt arī pakomātā

Gulbenes novada bibliotēkā pieejams jauns pakalpojums – grāmatu saņemšana, izmantojot viedo grāmatu skapi jeb pakomātu, kas sācis darboties pirmdien. Tas nodrošina ērtu bezkontakta grāmatu nodošanu lasītājam. Pakomāta lietošana ir bez maksas un pieejama ikvienam Gulbenes novada bibliotēkā reģistrētam lietotājam.

Par jaunā pakalpojuma saņemšanu plašāk stāsta Gulbenes novada bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Baranovska.


Kā pieteikt grāmatu izņemšanu pakomātā?

Kad jūsu grāmatas tiks sagatavotas izsniegšanai, bibliotekārs ar jums sazināsies, lai noskaidrotu, kādā veidā to vēlēsieties saņemt – klātienē, atnākot uz bibliotēku, vai bezkontakta veidā, izmantojot pakomātu. Ja izvēlēsieties iespēju izmantot pakomātu, jums tiks nosūtīta īsziņa, tiklīdz grāmatas tiks ievietotas pakomātā.


Kur atrodas pakomāts?

Pakomāts atrodas ārpusē, pie bibliotēkas galvenajām durvīm, līdz ar to tiek nodrošināta ērta grāmatu saņemšana arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem.


Kā var izņemt savu pasūtījumu?

Pasūtītās grāmatas varēsiet izņemt, ievadot īsziņā saņemto atvēršanas kodu uz pakomāta metāla ciparu klaviatūras. Katrs kods ir 6 ciparus garš, tā ievadīšana sākas nospiežot taustiņu * (zvaigznīte). Katru reizi, kad tiek ievadīts derīgs kods, tiek atvērtas atbilstošās durvis. Kļūdaina koda rezultātā skan trīs audio signāli.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā var sazināties ar bibliotēku sociālo tīklu kontos vai bibliotēkas darba laikā pa tālruni 26180697.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide