Gulbenes novada bibliotēkā - noslēdzošā erudīcijas spēles “Zini, mini, uzzini” tēma - “Pasaule”

Erudīcijas spēles “Zini, mini, uzzini” noslēdzošā 4.kārta Gulbenes novada bibliotēkā notiks 12.februārī pulksten 17.30. Tās tēma - “Pasaule”.

“Ja esi vienā no komandām, kura izspēlēja janvāra tēmu “Eiropa”, tad pavisam droši arī tu vari pretendēt uz uzvaru finālā. Savukārt, ja neesi piedalījies janvāra spēlē, vari pieteikt savu dalību februāra spēlē, gūstot prieku, jaunas zināšanas un azartu, nepretendējot uz galveno balvu!” saka Gulbenes novada bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Baranovska.

Galveno balvu – braucienu uz Briseli trīs personām no 14. līdz 16.aprīlim – saņems tā komanda, kura 3. un 4.kārtā kopsummā būs ieguvusi visvairāk punktu. Balvu ir sagādājis Eiropas Parlamenta deputāts Ivars Ijabs.

“Lai piedalītos spēlē, piesaki savu komandu 2-3 cilvēku sastāvā. Kopā izdomājiet savai komandai nosaukumu. Piesakies februāra spēlei līdz 10.februārim, rakstot e-pastu uz “ruta.bokta@gulbenesbiblioteka.lv” vai zvanot pa tālruni 22023043,” informē R.Baranovska.

Erudīcijas spēle “Zini, mini, uzzini” Gulbenes novada bibliotēkā tiek organizēta kopš 2018. gada novembra, kad svinējām Latvijai 100. Katrai spēlei ir tikusi izvēlēta atbilstoša tēma. Dalībniekiem spēles gaitā ir bijis jāpierāda ne vien spēja ātri uztvert un analizēt informāciju, pielietot savu prātu un loģisko domāšanu, bet arī spēja būt veiksmīgam un radošam.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide