Gulbenes novada bibliotēkā skatāma divu jaunu mākslinieču izstāde "Divatā"

No 11. novembra līdz 9. decembrim Gulbenes novada bibliotēkā skatāma divu jauno mākslinieču Laumas Lāces un Kristīnes Dīsneres (Christin Diessner) izstāde "Divatā", informē Gulbenes novada bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Baranovska.

"Lauma dzimusi Gulbenes pusē, Kristīne – Vācijā, taču abas uzskatām par “mūsējām”.  Lauma Lāce ir Profesionālās izglītības kompetences centra “Nacionālā Mākslu vidusskolas” Jāņa Rozentāla mākslas skolas multimediju dizaina specializācijas absolvente. Zīmēt smalkas detaļas un ornamentus uzskata par gluži meditatīvu procesu. Iedvesmo daba, humors un piedzīvojumi. Izstādē tiks iekļauts arī Laumas līdz šim lielākais projekts, kvalifikācijas darbs "Garāža" - mini datorspēle trim spēlētājiem, kuri dalās ar vienu un to pašu klaviatūru," stāsta L.Baranovska.

Kristīne Dīsnere (Christin Dießner) stāsta: "Kopš bērnības es izbaudu gleznošanu. Gleznojot man patīk klausīties mūziku vai izbaudīt citu mākslinieku kompāniju. Tas man palīdz atbrīvot savu radošumu un vienmēr atklāt un izmēģināt jaunas lietas. Latvija mani iedvesmo ar savām brīnišķīgajām un daudzveidīgajām ainavām un ar savu kluso un neskarto dabu."

cleardot.gif

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide