Gulbenes novada bibliotēkā - Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļa

Gada vistumšākajā laikā vairākos tūkstošos publiskajās un skolu bibliotēkās Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs vienlaikus tiek iedegtas sveces un lasīta kopīgi izvēlēta grāmata. 


Šogad nedēļa notiek no 10. līdz 16. novembrim un pirmdiena, 10. novembris, ir lielā lasīšanas diena. Nedēļas galvenais uzdevums ir ziemeļvalstu literatūras un kultūras iepazīšana. Nedēļas laikā bibliotēkās notiek lasījumi, stāstu stāstīšana, literatūras izstādes, darbnīcas, konkursi un citi pasākumi.


Šogad Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļas tēma ir Troļļi Ziemeļos. Trollis ir pārdabiska būtne, kas dzīvo kalnos, ar garu degunu, izspūris un pinkains. Viņš pavedina un vilina, draiskojas un blēņojas, un sauc sev līdzi noslēpumainā brīnumu pasaulē.


KONKURSS!
Nofotogrāfē trolli, ievieto attēlu instagram un  pievieno mirkļa atsauci #trollinorden un Nedēļas noslēgumā piedalies konkursā par jaukām balvām. Attēlus var ievietot arī šeit: http://ejuz.lv/trollis vai nosūtīt projekta vadītājiem Zviedrijā uz epastu: prosjektleder@bibliotek.org


Gulbenes novada bibliotēka aicina pieteikties pirmsskolu iestāžu grupiņas un klašu kolektīvus pa tālruni 64473266 vai elektroniski ingrida.rubene@gulbenesbiblioteka.lv vai personīgi Gulbenes novada bērnu bibliotēkā.

Visi Ziemeļvalstu Bibliotēku nedēļas pasākumi ir bez maksas.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide