Gulbenes novada bibliotēkas Reģionālais mācību centrs izsludina pieteikšanos mācībām

E-pakalpojumu iespējas

  • 15.oktobrī plkst. 17.30

Tiek apskatīts valsts pārvaldes pakalpojumu portāls latvija.lv, E-veselības sistēmas lietošana. Tiek apskatītas iespējas, kā iegādāties apdrošināšanas polises, biļetes uz dažādiem pasākumiem, lidmašīnas biļetes un citas ar ceļojumiem saistītas vajadzības. Tiek gūts priekšstats par internetveikalu plašo piedāvājumu. Tiek sniegta informācija par drošību iepirkšanos internetā

Novadpētniecība

  • 11.oktobrī un 17.oktobrī plkst. 16.00 – 19.00

Dalībnieki iepazīst Gulbenes novada bibliotēkas veidotās digitālās kolekcijas un novadpētniecības datu bāzi; veido dzimtas albumus digitālā formātā. Virtuālajā vidē tiek apzināti savi raduraksti dažādos interneta portālos un datu bāzēs, lai programmas noslēgumā izveidotu savas dzimtas koku.

1.solis darbā ar datoru un internetu

  • 22. – 25. oktobris plkst. 10.00 – 12.00

  • 29. oktobris – 1.novembris plkst. 17.00 – 19.00

Tiek iepazīts dators pēc tā galvenajām sastāvdaļām, apzināti dažādi datoru veidi. Tiek sniegtas zināšanas, kā efektīvāk izmantot datorpeli, kā darboties ar klaviatūru. Tēmas otrajā daļā uzsvars tiek likts uz interneta iespēju izmantošanu, saziņu elektroniski, izmantojot e-pastu.

Lūdzam iepriekš pieteikties pa tālruni 64474825; 22023043 vai e-pastu: ruta.bokta@gulbenesbiblioteka.lv mācību organizatorei Rūtai Boktai.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide