Gulbenes novadā - orientēšanās spēle (precizēts) 1

No 2. līdz 6.aprīlim (ieskaitot) Gulbenes novada jauniešu centrs “Bāze” organizē orientēšanās spēli, kas notiks divos posmos.

Pirmajā posmā dalībniekiem ir jāatmin 15 objekti/vietas Gulbenes novadā (pa vienam katrā no 13 pagastiem un 2 vietas/objekti pilsētā). Apraksti (pavedieni/mīklas) par vietām būs pieejami šeit (links google anketai būs aktīvs no 02.04. pl.9:00 līdz 06.04. pl.20:00).

Otrais posms. Kad tiek atminēts, kur atrodas visas vietas, tad laikā no 2. līdz 6.aprīlim (ieskaitot), dodies uz šīm vietām/pie objektiem un kopā ar komandu nofotografējies tur. Pēc tam, norādot komandas sastāvu (dalībnieku skaitu), uzņemtās fotogrāfijas jānosūta uz e-pastu: jc.baze@gulbene.lv

Šoreiz uzvarētājs netiks noteikts pēc ātruma, bet izlozes kārtībā. Tas notiks tā - komandas, kuras būs atradušas un nofotografējušās vismaz 5 vietās/pie objektiem, tās piedalīsies izlozē par dāvanu kartēm no mūsu atbalstītājiem. Tāpat arī notiks ar tām komandām, kuras būs atradušas un nofotografējušās vismaz 10 un 15 vietās/pie objektiem.

Izloze notiks 7.aprīlī, par rezultātiem sazināsies personīgi ar balvu ieguvējiem, kā arī paziņos sociālajos tīklos.

Dāvanu kartes (no 5 līdz 50 eiro) ir sagādājuši atbalstītāji: atpūtas komplekss Dīķsalas, laivot.lv, Vecgulbenes muiža, kafejnīca "Kantes krogs" un picērija "Rodi", tāpat arī izglītojošs un interaktīvs centrs "Dzelzceļš un Tvaiks", Stāmerienas pils un INESETI®️.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Skolnieciņš no svētkalniņa

Šodien ir 5. aprīlis. Ir atnākušas Lieldienas. Lieldienas ir Dievietes Ostaras svētki! Kopš senseniem laikiem senie ģermāņi pielūdza Dievieti Ostaru. Arī mūsdienās daudzviet pasaulē turpina pielūgt Dievieti Ostaru. Ticība senajai un spēcīgai Dievietei Ostarai nekur nav zudusi. Vajag tikai atcerēties pagānisko tradīciju īsto jēgu. Dieviete Ostara ir mīļa un jauka. Viņa ir pavasara un rītausmas Dieviete. Viņa ir dzīvības dāvātāja. Leģenda vēsta, ka Dieviete Ostara trusi kā labo gariņu sūta pie cilvēkiem, lai noskaidrotu, kas notiek cilvēku mājās. Par to viņa reizi gadā ļauj trušiem dēt raibas olas. Šī leģenda ir atklāj Dievietes Ostaras labsirdīgo dabu. Šodien, kad diena ir līdzsvarā ar nakti, Dievietes Ostaras spēks ir savā pilnībā. Lieldienās ticīgie dzīro par godu pavasara un rītausmas Dievietei Ostarai! Par to Dieviete Ostara atalgo ticīgos ar labklājību, bagātību un veiksmi. Kopš senatnes trusis (zaķis) ir bijis uzticams Dievietes Ostaras pavadonis. Lieldienu trusis (Lieldienu zaķis) ir auglības simbols, bet Lieldienu ola ir jaunas dzīvības simbols. Diemžēl SARS-CoV-2 vīruss nekur nav izgaisis, kovid-19 (covid-19) pandēmija vel joprojām turpinās. Būsim piesardzīgi! Pasargāsim sevi un savus tuvākos! Nedosimies uz baznīcu dievkalpojumiem, bet gan paliksim savās mājās, lai svinētu Lieldienas par godu Dievietei Ostarai! Lai Dieviete Ostara atnes mums saulainu pavasari! Lai Dieviete Ostara sniedz mums priecīgu rītdienu! Lai Dieviete Ostara stāv mums klāt! Lai Dieviete Ostara pasargā mūs no ļauna!
Ar dzīvības dāvātājas Ostaras svētību, Skolnieciņš no svētkalniņa
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Lieldienas #LielāDiena #PavasaraSvētki #PavasaraSaulgrieži #GadskārtuSvētki #DievieteOstara #RītausmasDieviete #PavasaraDieviete #auglība #dzīvība #bagātība #LieldienuTradīcijas #LieldienuZaķis #LieldienuTrusis #LieldienuOlas #OluKrāsošana #pagāni #rituāli #buršanās #05.04.2021. #pirmdiena #svētkalniņš #Skolnieciņš

pirms 11 dienām, 2021.04.05 08:28

Kultūra un izklaide