Gulbenes Tautas teātris aicina uz pirmizrādi 6

Gulbenes Tautas teātris 30.martā pulksten 18.00 Gulbenes kultūras centrā aicina uz pirmizrādi - situāciju komēdiju piecdesmito gadu garšā "Slazdā? Slazdā!".

Izrāde iestudēta pēc Deiva Frīmena lugas "Pilna gulta ārzemnieku" motīviem. Kopumā rakstnieka kontā ir vairāk nekā divi simti televīzijas situāciju komēdiju, kā arī kinoscenāriji. "Pilna gulta ārzemnieku" ir D.Frīmena debija teātrī - pirmo nozīmīgo uzvedumu tā piedzīvojusi 1974.gadā Vestendā, kur izrādīta 18 mēnešus. Kopš tā laika spēlēta vismaz 15 valstīs.  

Lugas darbība notiek kādā mazā Francijas pilsētas viesnīcā. Uz Svētā Volfganga svētkiem atbrauc gan apzināti, gan netieši atpūtnieki, kas apmetas Hainca viesnīcā. Un, protams, cilvēki nokļūst situāciju "slazdos", kuri ir gan prognozējami un plānoti, gan pārsteigums viņiem pašiem.


Gulbenes Tautas teātra iestudējums "Slazdā? Slazdā!" veidots pagājušā gadsimta piecdesmito gadu otrās puses garšā, kad Eiropa tikko attapusies pēc Otrā pasaules kara, kad pasaulē savu triumfa gājienu sāk rokenrols un Elviss Preslijs, kad modē ir izsmalcināta sievišķība tērpos, aksesuāros un savstarpējās attiecībās.

 

Atraktīvā, drastiskā veidā uz skatuves situācijas izdzīvos Gulbenes Tautas teātra aktieri - Agnese Strautiņa, Līga Strode, Inga Anča, Jānis Bite, Ivars Suseklis, Atis Barinskis un Edijs Frīdenbergs.
Režisore - Edīte Siļķēna, asistente - Ineta Krastiņa, scenogrāfija un tērpi - Sandra Dikmane,
Ģirts Jogurs un Ārija Medne, gaismas - Igors Vīcups. Gulbenes Tautas teātris saka paldies par atbalstu Lolitai Strodei, frizētavai "Stils" un visiem, kas brīvprātīgi palīdz šīs izrādes tapšanā.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Aija

Ļoti forša teātra izrāde, prieks par aktieru spēli, tā tik turpināt.

pirms 7 gadiem, 2013.04.02 11:05

Kura izrāde vēl ir bijusi par gultu? Iespējams, šāda vilšanās nebūtu, ja pirms tam būtu izlasīts par ko ir izrāde. Vai uz kādas lugas pamata veidota.

pirms 7 gadiem, 2013.04.01 18:29

:))))

Man gan nepatīk - kura pēc kārtas izrāde un cita sižeta kā darbība gultā nav. Laikam jau neko citu neprotam, neredzam tikai gulta :((

pirms 7 gadiem, 2013.04.01 16:19

Patīkami pārsteigta

Kad uzzināju, ka būs izrāde pēc lugas "Pilna gulta ārzemnieku", nodomāju - nu, nē, tik nodrillēti joki. Atnācu tikai aiz mīlestības pret mūsu teātri. Un biju patīkami pārsteigta - jaunie, skaistie aktieri bija pilnībā izvēdinājuši naftalīnu un putekļus no šitā vecā gabala. Tādu azartu un enerģiju sen nebija gadījies Gulbenē redzēt ! Tik skaisti tērpi un frizūras arī sen nebija bijuši. Pabrīnījos mazliet par Preslija dziesmām, likās, ka tie bija 60-tie, bet aizgājusi mājās apskatījos googlē un izrādījās, jā ir pareizi, viņš sāka 50-tajos. Stilīga izrāde kopumā. Iesaku apskatīties arī citiem. Un prieks, ka tepat pie mums var to dabūt gatavu. Paldies !

pirms 7 gadiem, 2013.04.01 11:06

Loti skaista teatra izrade, malaci, ta tik turpinat !!!!!!:)

pirms 7 gadiem, 2013.03.31 11:15

:-)

Smieklīga, jautra izrāde. Man ļoti patika kā spēlējas abas sievas. Jaunas aktrises, skaidra runa, laba spēle.
Paldies!

pirms 7 gadiem, 2013.03.30 21:15

Kultūra un izklaide