Gulbenes un Tirzas bibliotēkās - tikšanās ar rakstnieci Elizabeti Eglīti

12.aprīlī 14:30 Gulbenes novada bibliotēkā viesos jaunā rakstniece Elizabete Eglīte. Viņas romāns “Tikšanās laikā” ieguva veicināšanas prēmiju bērnu un jauniešu oriģinālliteratūras konkursā “Zvaigznes grāmata” un iepriekšējā sezonā bija  iekļauts lasīšanas veicināšanas programmā “Bērnu, jauniešu, vecāku žūrija”.

Gulbenes novada bibliotēkā šajā sezonā tā raisīja lielu interesi un bija vairāk lasītā žūrijas grāmata. Romāns stāsta par sešpadsmitgadīgo Eleonoru, kura Krustpils baznīcas sētā sastop noslēpumainu svešinieku. Svešinieku, kurš negaisā sēž, lietus neskarts, runā un ģērbjas vecmodīgāk par citiem jauniešiem un nepamet baznīcas teritoriju... Drīz vien tikšanās ar savādo puisi kļūst par Eleonoras dzīves sastāvdaļu, tomēr viņa nespēj iedomāties, cik tālu jaunā draudzība viņu aizvedīs un kāda būs tās cena.

Elizabete Eglīte studē valodas un interesējas par saskarsmes psiholoģiju. Brīvajā laikā aizraujas ar teātri, šausmu filmām un fantāzijas grāmatām, iedvesmu smeļas mistikā, noslēpumos un vēsturiskos faktos. Tikšanās ar jauno rakstnieci solās būt interesanta un rosinoša.

Šajā pašā dienā plkst.12:30 tikšanās ar E.Eglīti notiks arī Tirzas bibliotēkā.

Abi pasākumi notiek VKKF projekta “Lasīšana maina ieradumus. Rakstnieki par oriģinālliteratūru jauniešiem Gulbenes novada bibliotēkās” ietvaros.

Laipni aicinām tos apmeklēt!

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide