Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes vēstures un mākslas muzeja izstādes

Gulbenes vēstures un mākslas muzejā (Brīvības ielā 10, Gulbene, LV - 4401, tālrunis 64473098, fakss 4473098,muzejs@gulbene.lv,www.gulbenesmuzejs.lv) - izstādes:

1.Gulbenes vēsture – pastāvīgā ekspozīcija.
Gulbenes pilsētas vēsture no pirmsākumiem līdz mūsdienām, akcentējot 19.gs. 2.pusi un 20.gadsimta nozīmīgākos notikumus. Ekspozīcijā aplūkojamas muzeja krājuma fotogrāfijas, fotoplates, kā arī daudzi citi priekšmeti.

2. Fotosalons – 20.gs. sākuma stilizēts fotoateljē.
       
3. Piemineklis par Latvijas brīvību kritušajiem Gulbenes draudzes varoņiem.
Piemineklis kļuvis par vienu no Gulbenes pilsētas simboliem,  kas valsts svētkos ap sevi pulcē daudz iedzīvotāju. Pieminekļa vēsture aplūkojama  muzeja krājuma fotogrāfijās, kā arī pieminekļa autentiskos materiālos.

4. ”Ak, pavasar, tu visas sirdis dullas dar…visos laikos.” Pastkartes no muzeja krājuma.
Izstādē apkopotas pastkartes par pavasara svētkiem dažādos laika posmos – Lieldienām, Padomju Armijas un Jūras kara flotes dienu, 8.Martu, 1.Maiju, 9.Maija Uzvaras svētkiem. Kā papildinājums pastkartēm, ir dažādu pasākumu afišas un ielūgumi. Izstāde apskatāma no 15.marta – 5.maijam.

5. VĒSMA  KOKLE -  LĪVIŅA – grafisko zīmējumu izstāde „Ziedu fantāzija”.
Darbi veidoti smalkā „mežģīņu” rakstā.
VĒSMA  KOKLE  - LĪVIŅA ir cilvēks ar māksliniecisku dvēseli.  Viņai ir talants dziedāt, komponēt, sacerēt dzejas, zīmēt, mācīt dejas.
Atklāšanas  pasākumā, 18.martā pl. 16.00, varēs noskatīties teatralizētu uzvedumu
„Kādas sievietes stāsts”. Skaidrīte Melne runās dzeju, prozu  Andra Voiciša ģitāras pavadījumā.
Melodija, vārdi – Vēsma Kokle - Līviņa.
Izstāde apskatāma no 18.marta – 12.maijam.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide