Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenietis cīnīsies par “Misters Latvija” titulu

jEdvīns Ločmelis: "Konkurss ir vieta, kur vīrieti pārvērš par džentlmeni."
Šodien Gulbenē notiks pasākums, kad uzzināsim konkursa "Mis un Misters Gulbene 2010" uzvarētājus, bet tikmēr "Misters Gulbene 2007" titula ieguvējs Edvīns Ločmelis gatavojas "Mis un Misters Latvija" šāgada konkursa finālam, kas notiks 8.aprīlī.

Edvīns šobrīd studē Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas 3.kursā Eiropas Biznesa studiju programmā. Par sevi viņš saka tā: "Brīvajā laikā apmeklēju sporta zāli un nodarbojos ar fitnesu. Man patīk peldēt. Protu labi gatavot ēst, kā arī labi runāju latviešu, krievu, angļu un franču valodā. Šobrīd mācos arī spāņu valodu. Tagad domāju sākt nodarboties ar valūtu tirdzniecību un akcijām, jo esmu jau šajā jomā ieguvis diezgan daudz zināšanu. Kopumā varu teikt, ka esmu ļoti vispusīgs, jo mācos ļoti ātri un man labi padodas viss, ko daru."  

Jāiztur trīs atlases kārtas

Piedalīties "Mis un Misters Latvija" konkursā Edvīns vēlējies jau uzreiz pēc Gulbenes konkursa, taču toreiz nav paspējis pieteikties uz atlasi, taču šoreiz gan viņš nolēmis pamēģināt. "Atlasei bija trīs kārtas. Vispirms bija jāiesūta savas fotogrāfijas un pieteikuma vēstule, kuras izvērtējot tika izvēlēti 20 puiši un 20 meitenes. Nākamajā kārtā mums peldbiksēs un meitenēm peldkostīmos bija jādemonstrē žūrijai sava stāja un augums, atbildējām arī uz dažādiem jautājumiem. Pēc tam tika nosaukti numuriņi, kuri ir izvirzīti uz nākamo kārtu - tie bija 10 puiši un 10 meitenes," stāsta Edvīns.

 

"Pēdējā kārta bija mēnesi ilgs "testa režīms", kura laikā mums bija jāveic dažādi uzdevumi - gan fiziski, gan intelekta. Tie bija pārmaiņu treniņi. Treniņus vadīja un mūs testēja seksologs un pārmaiņu treneris Arturs Šulcs, skaistuma eksperte - praktiķe, psiholoģe, pedagoģe un pārmaiņu trenere Agrita Grosbarte, kā arī fitnesa un karatē treneri, deju skolotāja. Pēc šiem testiem un treniņiem uz finālu tika izvēlēti 7 puiši un 7 meitenes. Finālisti tika paziņoti neilgi pirms Ziemassvētkiem."

 

Ieguvums visai dzīvei

Arī tagad finālisti turpina nopietni strādāt un gatavoties konkursam. "Mums notiek dažādas nodarbības pie Latvijā labākajiem speciālistiem. Konkursa horeogrāfe ir Anastasija Skibunova. Ar mums strādā arī latviešu modes dizainers, apģērba un stila etiķetes eksperts, modes nama un modeļu skolas īpašnieks Gints Bude, modes mākslinieks un pašmāju augstās modes dizainers Mārtiņš Pūpols. Darbojamies arī ar imidža konsultantiem, jogas skolotāju, pilašu un masāžas skolotāju, aerobikas pasniedzēju, galda kultūras pasniedzēju, runas mākslas skolotāju, frizieriem un kosmetologiem. Mums bija jāpiedalās arī reklāmas filmēšanā. Būsim apguvuši dažnedažādas iemaņas," stāsta Edvīns.

 

Viņš piebilst - jau piedaloties Gulbenes konkursā, viņš ir daudz ieguvis, bet šeit tas notiks vēl vairāk. "Būtībā šis konkurss ir vieta, kur vīrieti pārvērš par džentlmeni. Es domāju, kas man tas būs liels ieguvums ne tikai uz konkursa laiku, bet arī uz visu turpmāko dzīvi. Protams, visi dalībnieki klusībā cer uz uzvaru, tieši tāpēc jau mēs visi esam šeit, bet vienalga, vai šī uzvara būs vai ne, mēs būsim ieguvēji," ir pārliecināts konkursa dalībnieks.

 

Šogad konkursa "Mis un Misters Latvija" fināls notiks 8.aprīlī pulksten 16.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā izstādes "Fiesta Expo 2011" laikā. Konkursa fināls Ķīpsalā notiks jau otro gadu pēc kārtas, tādējādi tā liecinieks varēs būt ikviens, kurš vēlas redzēt sacensību par skaistuma karalienes kroni, cīņu par "Misters Latvija" titulu, stingrās žūrijas darbu un krāšņo ceremoniju. Turklāt atsevišķa biļete, lai vērotu konkursu, nebūs nepieciešama.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide