Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbju pilsēta svin svētkus 3

"Visi pasākumi, kuri bija ieplānoti, notika, un iedzīvotāju atsaucība bija liela," saka pilsētas svētku pasākumu organizators Edijs Frīdenbergs un piebilst, ka nākotnē aktivitāšu Pilsētas svētku laikā varētu būt vēl vairāk. Vairāk foto šeit, šeit, šeit, šeit, šeit un šeit.

Rītarosme visiem! Pilsētas svētki sākās ar kopēju pulcēšanos pie kultūras centra. Sākumā bija ieradies tikai neliels pulks iedzīvotāju, un to apsprieda arī atnākušie seniori, secinot, ka laikam lielais karstums esot iemesls, kāpēc cilvēki tomēr izvēlējušies palikt mājās. Kultūras nama jauniešu deju kolektīvs "Sauleszaķis" priecēja klātesošos ar dejām. Enerģiski un ar azartu uzstājās arī jauniešu deju studija "Jam Style". Tālāk sekoja svinīga pilsētas karoga pacelšana un kopīga rītarosme Solvitas Jansones vadībā un atkal visneviltotāko prieku un ar azartu rītarosmē iesaistījās vismazākie pilsētnieki, vingrot neatteicās arī seniori un jaunieši.


Spītējot karstajam laikam, dienas vidū apmēram 30 nūjotāji pulcējās Jaunatnes parkā uz kopīgu nūjošanu. Pirms nūjošanas bija iespējams apgūt iesildīšanās vingrojumus, pareizu nūjošanas tehniku un uzzināt, kā izvēlēties atbilstošas nūjas, kā arī notika neliels nūjošanas pārgājiens.


Lai mazuļu pulks kļūst vēl lielāks!

Savukārt sestdienas rīts kā jau ierasts sākās ar Bērnu rītu, kad tika sumināti 52 paši mazākie gulbenieši. Tas ir mazāk nekā pagājušajā gadā. Krāsainu balonu ieskauti, skanot Gulbenes kultūras centra orķestrim, ar Vinniju Pūku priekšgalā mazuļi ar vecākiem devās gājienā, kurš beidzās pie strūklakas "Pakur, pakur". Visjaunākos gulbeniešus un viņu vecākus uzrunāja novada domes priekšsēdētāja Sandra Daudziņa un pilsētas pārvaldes vadītājs Andis Caunītis. Par muzikālo sveicienu svētkos rūpējās popgrupa "Pipari" un "Ledenes". Mazuļi dāvanā saņēma albumu, klucīšus un balonus.

Tie vecāki, kuri nebija ieradušies uz Bērnu rītu, dāvanas līdz 1.septembrim var izņem Gulbenes dzimtsarakstu nodaļā.


Pasniedz Pateicības rakstus

Ar vakara izskaņas koncertu sestdien izskanēja arī Pilsētas svētki. S.Daudziņa, uzrunājot pilsētniekus un viesus, norādīja, ka vairākās pilsētās iestādēs šogad ir patīkamas pārmaiņas, piemēram, bērnudārzos, jauniešu centrā "Bāze", tiek turpināts sakārtot pilsētas ielas un vērienīgi šajā darbi šajā jomā tiek plānoti nākamajā gadā. "Priecē, ka gulbenieši ir arvien aktīvāki gan sabiedriskajos procesos, gan pilsētas sakopšanā," svētku uzrunā teica S.Daudziņa.


Atjaunojot tradīciju, Gulbenes pilsētas pārvalde pasniedza Pateicības rakstus tiem gulbeniešiem, kuri, godprātīgi pildot darba pienākumus, dara mūsu pilsētas apkārtni sakoptāku. Pateicību par ieguldījumu pilsētas sakopšanā saņēma Gulbenes labiekārtošanas iestādes galvenais parka dārznieks Sergejs Mihailovs, labiekārtošanas iestādes sētnieces Gunta Maka un Inga Garā. Pateicība tika izteikta arī stādu audzētājai Irēnai Mičulei, ar kuru pilsētai ir jau daudzu gadu sadarbība. Savukārt Skolas ielas 1 sētniece Anna Rutka saņēma pateicību par nesavtīgu darba pienākumu veikšanu pat vairāk, nekā prasa pienākums. Pilsētas pārvalde pateicās arī Gulbenes kultūras centra darbiniekiem par ilggadējo sadarbību, organizējot pasākumus pilsētā.


Savukārt E.Frīdenbergs izsaka pateicību tiem cilvēkiem, kuri iesaistījās svētku organizēšanā: Laurai Lullei, Valērijai Olekšai, kultūras centra kolektīvam, īpaši Egonam Kliesmetam un Imantam Ilgažam un pārējiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Žēl bija bēbīšu, kuriem bija jākarst karstajā saulē, kamēr pati vadība un mazie mākslinieki bija foršā ēnā! Varbūt nākamgad padomājiet arī par bēbīšiem (viņi gan karstā saulē nebūtu jācepina). :)))

pirms 7 gadiem, 2012.08.01 08:27

Anita

Biju uz svētku noslēguma koncertu stadionā.Gribu pateikt, lielu paldies, visiem šo svētku organizatoriem ,par izdevušos pasākumu.Lai pavada veiksme jūs ikdienas solī.

pirms 7 gadiem, 2012.07.31 13:35

Kultūra un izklaide