Horoskopi (22. - 28. janvāris)

Auns

Nedēļas nogalē, īpaši studējošie, sāks nopietnāk pievērsties mācību procesam un apgūto zināšanu nostiprināšanai. Nedēļas vidū izvairies no neveikliem pārpratumiem komunikācijā! Patīkamus pārsteigumus sagādās draugi.

 

Vērsis

Brīvdienās var pārņemt sajūta par neiederēšanos kādā organizācijā tieši atšķirīgo uzskatu dēļ. Darbavietā nebūs viegli pielāgoties jauniem apstākļiem, tāpēc esi pacietīgs un iecietīgs attiecībā uz saviem kolēģiem.

 

Dvīņi

Žilbinošas idejas viena pēc otras mudinās pēc iespējas ātrāk tās realizēt. Vēlme izpaust savu viedokli un neklusēt kļūs aizvien spēcīgāka, taču rēķinies ar to, ka atbalstītāju nebūs daudz. Velti laiku sporta aktivitātēm!

 

Vēzis

Nedēļas nogalē atausīs atmiņā pagātnes stāsti par skaisti piedzīvotiem brīžiem. Vērtīgi tiks izmantots laiks, kas tiks veltīts savas pašsajūtas uzlabošanai. Harmoniskākas kļūs attiecības ar ģimenes locekļiem. Nepalaid garām izdevīgu piedāvājumu!

 

Lauva

Aktuāla kļūs partnerattiecību joma. Negaidīti pārsteigumi var pamatīgi sagriezt ar kājām gaisā visu tavu sajūtu pasauli. Nedēļas vidū darbavietā var nākties aktīvāk paust savu nostāju, lai tavas idejas tiktu uzklausītas un ņemtas vērā.

 

Jaunava

Brīvdienās emocionalitāte var sarežģīt attiecības ar līdzcilvēkiem. Jaunas iepazīšanās rezultātā var tapt skaista draudzība. Daudz enerģijas tiks veltīts darbiem, kas prasa koncentrēšanos un pacietību.

 

Svari

Nedēļas nogalē strādājošajiem darba būs vairāk nekā parasti. Vēlme radoši izpausties sniegs iespēju būt pamanītam un patīkami novērtētam. Romantiskajās attiecībās pilnīgi negaidot var uzjundīt greizsirdīgas izjūtas.

 

Skorpions

Aktuāli kļūs ar mājām un dzīvesvietu saistīti jautājumi. Vēlme pēc plašākām telpām, jaunām krāsām mudinās rīkoties nekavējoties. Darījumu attiecībās, paļaujies tikai uz sevi un savu intuīciju! Rīkojies!

 

Strēlnieks

Jauni kontakti un domubiedri pavērs plašāku skatījumu uz vispārzināmām lietām, taču no cita skatpunkta. Nedēļas vidū acīm redzami pieaugs darba apjoms. Izvairies no domstarpībām ar augstākstāvošajiem!

 

Mežāzis

Brīvdienās paveiksi daudz vairāk, nekā esi ieplānojis. Milzīgs enerģijas pieplūdums ļaus realizēt šķietami neiespējamo, kas radīs gandarījumu. Tiks apsvērta doma par jaunu zināšanu apgūšanu.

 

Ūdensvīrs

Uzmanības apliecinājumi un patīkami pārsteigumi tiks saņemti no pašiem tuvākajiem. Līdz ar nedēļas sākumu uzlabosies finansiālā situācija. Labas vēstis tiks saņemtas par gaidāmo braucienu darba darīšanās.

 

Zivis

Brīvdienas tiks piedzīvotas viskrāšņākajās sajūtās. Darbavietā spēsi parādīt sevi no visprofesionālākās puses. Romantiskajās attiecībās atbalsts un sapratne no tavas puses būs īstajā laikā un īstajā situācijā. Ļaujies sajūtām!

 

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide