Horoskopi (24. – 30. janvāris) 1

Auns

Studējošie nedēļas beigās sāks nopietnāk pievērsties mācībām. Izvairies no pārpratumiem komunikācijā ar draugiem! Paraugies uz sarežģīto situāciju no cita skatpunkta!

Vērsis

Brīvdienās domāsi nopietnāk iesaistīties kādā no kolektīviem, kuros esi bijis iepriekš. Darbavietā nebūs viegli pielāgoties jaunajiem apstākļiem, kas nesen ir radušies.

Dvīņi

Žilbinošas idejas mudinās pēc iespējas ātrāk tās realizēt. Vairāk enerģijas tiks veltīts fiziskām aktivitātēm. Vilšanās situācijas var rasties attiecībās ar draugiem.

Vēzis

Nedēļas nogalē atausīs atmiņā pagātnes skaistākie notikumi. Noputējušais fotoalbumiņš būs īstajā laikā. Nepalaid garām labas iespējas saistībā ar darbu!

Lauva

Aktuālāka būs attiecību joma. Jaunas iepazīšanās uzjundīs virkni elpu aizraujošu emociju. Darbavietā nāksies aktīvāk paust savu nostāju. Pievērsies fiziskām aktivitātēm!

Jaunava

Nedēļas nogalē pārmērīgā sīkumainība var sarežģīt attiecības ar ģimeni. Jaunas iepazīšanās var radīt ilgtermiņa attiecības. Darbavietā veiksmīgi tiksi galā ar sarežģīto uzdevumu.

Svari

Brīvdienās strādājošiem vēlme radoši izpausties sniegs iespēju būt patīkami novērtētiem. Romantiskajās attiecībās centies pasaudzēt to, kas tev ir dārgs!

Skorpions

Aktuāli var kļūt dzīvesvietas pilnveides jautājumi. Vēlme pēc tā mudinās rīkoties nekavējoties. Romantiskajās attiecībās jauni pavērsieni mudinās pieņemt nozīmīgu lēmumu.

Strēlnieks

Jaunas iepazīšanās, papildinātas draugu rindas pavērs plašāku redzesloku. Pievēršanās jaunam hobijam var kļūt par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. Izvairies no domstarpībām ar priekšniecību!

Mežāzis

Nedēļas nogalē paveiksi daudz vairāk, nekā ieplānoji. Ciešākas kļūs attiecības ar ģimeni. Liels enerģijas pieplūdums ļaus īstenot šķietami neiespējamo. Ļaujies ideju realizēšanai!

Ūdensvīrs

Iesaistīšanās jaunā projektā radīs varen lielu aizrautību. Ar savu entuziasmu spēsi aizraut arī domubiedrus. Attiecībās ar ģimeni centies veltīt viņiem daudz vairāk laika!

Zivis Brīvdienās patīkams notikums uzjundīs virkni skaistu emociju. Darbavietā spēsi parādīt sevi no visprofesionālākās puses. Attiecībās ar mīļoto cilvēku ļaujies sajūtām!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kultūra un izklaide